До: Бар "Наздраве"
Хайде, по една биричка за разхлаждане:

... и малко "екзотични" мезета:

Наздраве.
Хайде, по една биричка за разхлаждане:

... и малко "екзотични" мезета:

Наздраве.




Гледам, редовно го отваряш. 
Гледам, редовно го отваряш. 













Нисана да са го оправили ли,не думай,дано не се случва често ,че след като се развали и някой да го оправи..... ще трябва пак да има за черпене,наздраве
Нисана да са го оправили ли,не думай,дано не се случва често ,че след като се развали и някой да го оправи..... ще трябва пак да има за черпене,наздраве
Тук са 146 потребители онлайн. 0 потребители и 146 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар