До: Бар "Наздраве"
Ще черпим естествено!
Идеята хареса ли ви?
Ще черпим естествено!
Идеята хареса ли ви?
При този сняг се пие червено винце




аз съм по устав със каска, невиждашли
а наздраве
аз съм по устав със каска, невиждашли
а наздраве




от утре всички със каски тука у кръчмата



/
Ма ти с таа бира . А глей кво е време навънка - само за концентриран антифриз ! Dx kdpo,dle !
от утре всички със каски тука у кръчмата

Тук са 46 потребители онлайн. 0 потребители и 46 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар