Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "Наздраве"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Бар "Наздраве"

    Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
    Да пием за здравето на всички прасета(включително и на това от подписа ти)!Че си требе свинско с винско-тоПа и всичкото мАже според жените са свИне.А наздраве,за нас...
    "Пумба бретче, Ти си си прасе "
    Наздраве за Пумба и за всички нас / свинете / http://vbox7.com/play:c408f624
    Където Бирата, Там и Аз...

    Коментар


    • До: Бар "Наздраве"

      Наздраве на компанията, нищо, че вече е 15-ти.
      На Трифон - Зарезан задължително си отваряме бутилка вино. Така беше и тази вечер. Да ви е сладко.
      Прикачени файлове
      proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
      NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
      Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

      Коментар


      • До: Бар "Наздраве"

        Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
        Наздраве на компанията, нищо, че вече е 15-ти.
        На Трифон - Зарезан задължително си отваряме бутилка вино. Така беше и тази вечер. Да ви е сладко.
        Ник,тая вечер на самообслужване ли сме бре?Я дай книгата за оплаквания...А наздраве!!
        Виден столичен ихтиолог

        Коментар


        • До: Бар "Наздраве"

          Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
          Наздраве на компанията, нищо, че вече е 15-ти.
          На Трифон - Зарезан задължително си отваряме бутилка вино. Така беше и тази вечер. Да ви е сладко.
          Ники, специален поздрав за теб Ники, специален поздрав за теб
          Където Бирата, Там и Аз...

          Коментар


          • До: Бар "Наздраве"

            Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
            Ник,тая вечер на самообслужване ли сме бре?Я дай книгата за оплаквания...А наздраве!!
            Не, ама нали персонала е от девойки - отидоха да празнуват Св.Валентин (да им се чудиш на акъла)
            Остана само "дежурната" за деня, та малко бавно става обслужването. Ти, какво ще пиеш от хладилника?
            Прикачени файлове
            proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
            NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
            Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

            Коментар


            • До: Бар "Наздраве"

              Малкия (на година и осем месеца е) на фана "на калъп" с жената. Отивам в кухнята да пуша на аспиратора, ама.... Ба мааму, кво ли му минава през мозъчето на тоя келеш ? Ша пия още една чаша вино, еле нещата са оправат.
              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

              Коментар


              • До: Бар "Наздраве"

                Не, ама нали персонала е от девойки - отидоха да празнуват Св.Валентин (да им се чудиш на акъла)
                Остана само "дежурната" за деня, та малко бавно става обслужването. Ти, какво ще пиеш от хладилника?
                СЛИВОВА!!!
                За пореден път ти свалям шапка!!!Ей,цар си!И на сред празник си подготвен от към персонал...Пия за твое здраве!!
                Виден столичен ихтиолог

                Коментар


                • До: Бар "Наздраве"

                  Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                  Малкия (на година и осем месеца е) на фана "на калъп" с жената. Отивам в кухнята да пуша на аспиратора, ама.... Ба мааму, кво ли му минава през мозъчето на тоя келеш ? Ша пия още една чаша вино, еле нещата са оправат.
                  Споко,ше забрави.На тая възраст не се сеща.Аз нашите ги фанах кога бех 8-ми клас и вече знаех за пчеличките и птичките.Ама в първия момент не осъзнах какво точно става.Така че споко.Наздраве за малкия разузнавач!
                  Виден столичен ихтиолог

                  Коментар


                  • До: Бар "Наздраве"

                    Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                    Малкия (на година и осем месеца е) на фана "на калъп" с жената. Отивам в кухнята да пуша на аспиратора, ама.... Ба мааму, кво ли му минава през мозъчето на тоя келеш ? Ша пия още една чаша вино, еле нещата са оправат.
                    Ако е викала много, е лошо. Може да си помисли че я трепеш
                    Ако не, ще му обясняваш след някоя друга година
                    НАЗДРАВЕ
                    Където Бирата, Там и Аз...

                    Коментар


                    • До: Бар "Наздраве"

                      Първоначално публикуван от nyvatest Преглед на мнение
                      Ако е викала много, е лошо. Може да си помисли че я трепеш
                      Ако не, ще му обясняваш след някоя друга година
                      НАЗДРАВЕ
                      Хаха,верно е!Я са ти кажи от къде идва ,,Ниватест''...То е ясно че търкаляш ,,Нива''...Ама по нивята нищо се не чуе...Ни викове,ни гявол...А и тва ,,тест'' говори много...Я са кажи за тестовете по нивята...
                      Виден столичен ихтиолог

                      Коментар


                      • До: Бар "Наздраве"

                        Как ша ги възпитаваме тия деца, не знам. Ся трябва да му обясня тва мойто КНО ли е, или ДНО. Или е гладка цев.
                        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                        Коментар


                        • До: Бар "Наздраве"

                          Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                          Хаха,верно е!Я са ти кажи от къде идва ,,Ниватест''...То е ясно че търкаляш ,,Нива''...Ама по нивята нищо се не чуе...Ни викове,ни гявол...А и тва ,,тест'' говори много...Я са кажи за тестовете по нивята...
                          Идва от там, че преди години, ми трябваше уникален ник. Ник, който да си е само мой. Докато се чудех какво да измисля, си слушах бас тестове.
                          Та си викам, щом има бастест, защо па да няма и nyvatest. Първо беше nivatest, ама с простата си глава си забравих паролите, и го направих nyvatest. A и НИВАта се тестваше на MAX тогава, та така си го оставих. Почти на всякъде съм с тоя ник, и до сега не ми се е случвало да е зает
                          НАЗДРАВЕ
                          Където Бирата, Там и Аз...

                          Коментар


                          • До: Бар "Наздраве"

                            Освен да попиеме со кротце со благо


                            Наздрае другарчета

                            Коментар


                            • До: Бар "Наздраве"

                              Първоначално публикуван от nyvatest Преглед на мнение
                              Идва от там, че преди години, ми трябваше уникален ник. Ник, който да си е само мой. Докато се чудех какво да измисля, си слушах бас тестове.
                              Та си викам, щом има бастест, защо па да няма и nyvatest. Първо беше nivatest, ама с простата си глава си забравих паролите, и го направих nyvatest. A и НИВАта се тестваше на MAX тогава, та така си го оставих. Почти на всякъде съм с тоя ник, и до сега не ми се е случвало да е зает
                              НАЗДРАВЕ
                              Абе бегаш нещо по тъча...Аз за други тестове питам...За кърската либов...Ма не си признаваш без бой...За твое здраве!!!
                              Виден столичен ихтиолог

                              Коментар


                              • До: Бар "Наздраве"

                                Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                                Как ша ги възпитаваме тия деца, не знам. Ся трябва да му обясня тва мойто КНО ли е, или ДНО. Или е гладка цев.
                                Боздуган
                                К мирной жизни не пригоден.
                                Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                                ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 17 потребители онлайн. 0 потребители и 17 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X