До: Бар "Наздраве"
За да му дават пиенье!
А наздраве!
За да му дават пиенье!
А наздраве!
Какво пиеш ? Мерси, ама гуми беар даже и сестра ми ( 6 годишна) спря да ги слуша

айде едно наздраве и от мен
айде едно наздраве и от мен
Наздраве на всичкиТук са 201 потребители онлайн. 0 потребители и 201 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар