Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "Наздраве"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Бар "Наздраве"

    Първоначално публикуван от Ivan_Botevgrad Преглед на мнение
    А наздраве до тука сме напред с едно Седмаче и и половин бъклица бяло Вино ....
    Нека ви. Така ви се пада.
    Наздраве.
    proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
    NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
    Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

    Коментар


    • До: Бар "Наздраве"

      С всеки изминал ден увеличавате порциона. Докъде? Айде наздраве ама умната!
      Lancia Delta HF Integrale Evolucione

      Коментар


      • До: Бар "Наздраве"

        Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
        С всеки изминал ден увеличавате порциона. Докъде? Айде наздраве ама умната!
        Докато се свърши "материала".
        Наздраве.
        proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
        NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
        Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

        Коментар


        • До: Бар "Наздраве"

          Абре ей момци , имаше една тема ..."Как се прай убаво вино" . Там секи дава акъл и пише : "Глей мойто като прекипи ..." Ама откак прекипе виното секи си трае и си смуче и набива с луканки . Ай да ви видим сега де ! Кога ше си ги мериме , а ?
          Аз съм на обикновено , ама еколого-съобразно Мерло .
          Давйте да организирме една среща на тихите ( и не само ) потребители - умишлено нема да кажа халкохолици - да видиме Home made на кво ниво е у Бг-то , доде умните управляващи глави още не са забранили селските казани ( щот според мене те тогава ше почне патакламата ) !
          Наздраве с рубиненото ...!
          Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

          Коментар


          • До: Бар "Наздраве"

            Ха наздраве!
            JEEP CHEROKEE '86 XJ 4.0

            Манол Денев

            Коментар


            • До: Бар "Наздраве"

              Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
              Наздраве на всички по случай петъчната вечер.

              Παρασκευή, ημέρα του πλοιάρχου!
              Това според Google-преводача е ,,Петък,ден на майстора''Наздраве!
              Egészségére!
              Виден столичен ихтиолог

              Коментар


              • До: Бар "Наздраве"

                Личи си, че утре е почивен ден - има навалица до по-късно.
                Наздраве, приятели.
                proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                Коментар


                • До: Бар "Наздраве"

                  Наздраве!

                  Коментар


                  • До: Бар "Наздраве"

                    Последно наздраве и лягам,че утре ме чака даскало (може и да е иямо поход, ама си е даскало)
                    JEEP CHEROKEE '86 XJ 4.0

                    Манол Денев

                    Коментар


                    • До: Бар "Наздраве"

                      Първоначално публикуван от Александър Белов Преглед на мнение
                      Последно наздраве и лягам,че утре ме чака даскало (може и да е иямо поход, ама си е даскало)
                      Вчера цялото училище говореше за такива неща Май пак съм го пропуснал ! Наздраве по обед ..
                      ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                      08седем9010З60
                      MAKE RALLY NOT WAR
                      Confidence in Motion

                      Коментар


                      • До: Бар "Наздраве"

                        Я ! Кръчмата затворена ?! Да нема пак избори бре ? ....И Ники Бочев се не мярка да донесе ключа ...
                        Аз ше удара едно мерло отвънка на крак ... ега мине некой в това време ... Наздраве !
                        Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                        Коментар


                        • До: Бар "Наздраве"

                          Днес беше много кофти ден за мен. Набутах се в една кал с колата и затънах. После ми изби една тапа за антифриза и всичкия изтече. След като я изкарахме от калта набих един чеп на мястото на тапата но продължи да тече. За 10км. докато се прибера 4-5 пъти спирах да доливам вода че изтича. Та сега мисля да пия едно вино за отпускане от мъките.
                          Наздраве!!!
                          Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                          Телефон - в профила!

                          Коментар


                          • До: Бар "Наздраве"

                            Първоначално публикуван от ivanjorov Преглед на мнение
                            Днес беше много кофти ден за мен. Набутах се в една кал с колата и затънах. После ми изби една тапа за антифриза и всичкия изтече. След като я изкарахме от калта набих един чеп на мястото на тапата но продължи да тече. За 10км. докато се прибера 4-5 пъти спирах да доливам вода че изтича. Та сега мисля да пия едно вино за отпускане от мъките.
                            Наздраве!!!
                            Еееех , късметлия си ти ! Нямаш представа как се охлажда подкачваща помпа на Москвич с бира ... и то от провизиите заредени за хижа 3 дни напред Добре че не си карал тубата с вино с теб ! Щот тогава какво охлаждане става ...
                            Ай наздраве !
                            Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                            Коментар


                            • До: Бар "Наздраве"

                              Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                              Еееех , късметлия си ти ! Нямаш представа как се охлажда подкачваща помпа на Москвич с бира ... и то от провизиите заредени за хижа 3 дни напред Добре че не си карал тубата с вино с теб ! Щот тогава какво охлаждане става ...
                              Ай наздраве !
                              За щастие вилата беше близо а там вода колкото искаш. 3-ма души идвам я изкарахме от калта.
                              Наздраве!!!
                              Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                              Телефон - в профила!

                              Коментар


                              • До: Бар "Наздраве"

                                Вие охлаждайте, а аз ще загрея с някоя ракийка, че са си идвам от работа. А, наздраве.
                                Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                                -----------------------------------------------
                                Питието определя съзнанието....
                                -----------------------------------------------
                                0887770735

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 8 потребители онлайн. 0 потребители и 8 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X