Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "Наздраве"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Бар "Наздраве"

    Това е най-празната кръчма в цялата страна........явно кризата си е казала думата. И сервитьорки няма даже........

    Коментар


    • До: Бар "Наздраве"

      Първоначално публикуван от bodo Преглед на мнение
      Това е най-празната кръчма в цялата страна........явно кризата си е казала думата. И сервитьорки няма даже........
      E Все пак трябва да се работи по някога Нищо че е събота...
      Където Бирата, Там и Аз...

      Коментар


      • До: Бар "Наздраве"

        баси как ме мързи да пиша , ма ,щом сте казали а наздраве


        bodo как не те мързе да пишеш толкова по горе бре
        sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

        Коментар


        • До: Бар "Наздраве"

          Първоначално публикуван от Юли Преглед на мнение
          баси как ме мързи да пиша , ма ,щом сте казали а наздраве
          Мързела не мори, а мъчи.........Наздраве, ще оживееш, споко

          Коментар


          • До: Бар "Наздраве"

            Майко мила, Бодо, добре ли си бе човеко!? При ремонта нещо да не те удари по главата и сега да има постефект?!
            Много готини и смешни неща си ни пуснал, ама защо не в "Смях" или подобна?
            Виж, ако се бориш за спамър номбър едно, по бих го разбрала това словоизлияние...
            Айде, наздраве! Криза пукна - ние не (още)!
            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

            Коментар


            • До: Бар "Наздраве"

              Първоначално публикуван от Юли Преглед на мнение
              баси как ме мързи да пиша , ма ,щом сте казали а наздраве
              Аре ве, де ходиш?! Домъчня ми за тебе Наздраве!

              Коментар


              • До: Бар "Наздраве"

                Наздраве и от мен - с биричка чакам класирането
                Кръвна група 0+

                Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                Коментар


                • До: Бар "Наздраве"

                  Първоначално публикуван от Фани Преглед на мнение
                  Майко мила, Бодо, добре ли си бе човеко!? При ремонта нещо да не те удари по главата и сега да има постефект?!
                  Много готини и смешни неща си ни пуснал, ама защо не в "Смях" или подобна?
                  Виж, ако се бориш за спамър номбър едно, по бих го разбрала това словоизлияние...
                  Айде, наздраве! Криза пукна - ние не (още)!
                  Защото.......абе не ми се обяснява. Тук ще си пиша аз, да не дразня богоизбраните. То и подписа ми вече им пречи, та се замислям ........но не виждам опция да си изтрия акаунта. Ай наздраве, квото-такова

                  Коментар


                  • До: Бар "Наздраве"

                    Първоначално публикуван от bodo Преглед на мнение
                    Защото.......абе не ми се обяснява. Тук ще си пиша аз, да не дразня богоизбраните. То и подписа ми вече им пречи, та се замислям ........но не виждам опция да си изтрия акаунта. Ай наздраве, квото-такова
                    bodo, не си прав човеко! В интерес на истината подписът ти беше бая голямо стихотворение и при всеки твой пост човек трябва да скролира като луд за да може да премине на следващия. Що се отнася до изтриване на акаунта този, който ти е махнал подписа може и да ти го изтрие. Трябва само да пишеш лично до Венци и готово. Това обаче не е решение. Не знам на кого смяташ че пречиш , но аз лично досега не съм забелязал някой да има лично отношение към теб. И не смятам, че подобни сърдити постове ти приличат. На някой 20 годишен хлапак да, ама на сериозен човек като теб - не. Както и да е, не ме разбирай погрешно... Човек винаги има избор.
                    Наздраве!

                    Коментар


                    • До: Бар "Наздраве"

                      Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
                      bodo, не си прав човеко! В интерес на истината подписът ти беше бая голямо стихотворение и при всеки твой пост човек трябва да скролира като луд за да може да премине на следващия. Що се отнася до изтриване на акаунта този, който ти е махнал подписа може и да ти го изтрие. Трябва само да пишеш лично до Венци и готово. Това обаче не е решение. Не знам на кого смяташ че пречиш , но аз лично досега не съм забелязал някой да има лично отношение към теб. И не смятам, че подобни сърдити постове ти приличат. На някой 20 годишен хлапак да, ама на сериозен човек като теб - не. Както и да е, не ме разбирай погрешно... Човек винаги има избор.
                      Наздраве!
                      Аз си направих така подписа, естествено. Просто бях помолен учтиво.....не се сърдя на никого, просто никога не се взимам на сериозно, а приемам нещата от смешната страна. А тези, които се вземат насериозно, обикновенно стават за смях на останалите.......поне в нашите среди е така. Пък къде ще пиша си е мой избор, нали. Та, преценил съм, че местото ми е в коша, тук и си седя. Току виж съм написал някъде нещо и после забравят да го изтрият........УЖС. Наздраве.

                      Коментар


                      • До: Бар "Наздраве"

                        Добър вечер

                        Коментар


                        • До: Бар "Наздраве"........

                          Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
                          Хайде и аз да се включа.
                          Наздраве на всички и добра вечер.

                          ПП. Някой знае ли, какво пият тези колежки, че да ги почерпя по едно? ЦВИК



                          Краси, я погледни, че са откъм твоята страна - на бара.
                          К мирной жизни не пригоден.
                          Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                          ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                          Коментар


                          • До: Бар "Наздраве"

                            Първоначално публикуван от bodo Преглед на мнение
                            Аз си направих така подписа, естествено. Просто бях помолен учтиво.....не се сърдя на никого, просто никога не се взимам на сериозно, а приемам нещата от смешната страна. А тези, които се вземат насериозно, обикновенно стават за смях на останалите.......поне в нашите среди е така. Пък къде ще пиша си е мой избор, нали. Та, преценил съм, че местото ми е в коша, тук и си седя. Току виж съм написал някъде нещо и после забравят да го изтрият........УЖС. Наздраве.
                            Не знам как е във вашите среди, в моите обаче не е така. Човек избира къде да пише, вярно, но и трябва да внимава какво пише иначе се получава така, че с глупостите си може да засегне други. А това не е хубаво.
                            Наздраве да е.

                            Коментар


                            • До: Бар "Наздраве"

                              bodo, Тишо и всички останали - НАЗДРАВЕ!
                              Кръвна група 0+

                              Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                              Коментар


                              • До: Бар "Наздраве"

                                Леле у тоя бар кви работи стават. Ама аз от свирки неам време да се видиме,егати. А, наздраве на всички..
                                Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                                -----------------------------------------------
                                Питието определя съзнанието....
                                -----------------------------------------------
                                0887770735

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 27 потребители онлайн. 0 потребители и 27 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X