Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "Наздраве"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Бар "Наздраве"

    Привет!
    Я отново съм в джаза...
    Наздравичката от мен...
    Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
    .................................................................................................
    Е. Абу

    Коментар


    • До: Бар "Наздраве"

      Първоначално публикуван от Фани Преглед на мнение
      Леле, мале, два дена ме нямаше и вие сте натворили още странициии...
      Максе - честито! Ти си нашата гордост, наред с Тишо и Ники , само не се разболявайте от височинната болест
      И да ви почерпя, че днес имам (все още) рожден ден! Наздраве, всеки да си налива каквото обича и му душа сака! И хайде - решихте ли кога и най-вече къде ще се срещаме наживо, че и да си налеем и вдигнем наздравиците наживо!
      Честито и тука, Фани.
      Ще се чукнем с Теди за твое здраве.
      А иначе - предлагам Балчик, че е най-близо.
      За мене, де...

      Ай, Наздраве, компания, Маххххххе, нема да са пуашиш!!! Модераствай на воля!
      Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

      Коментар


      • До: Бар "Наздраве"

        Първоначално публикуван от hun_ter Преглед на мнение
        Привет!
        Я отново съм в джаза...
        Наздравичката от мен...
        Добре дошъл отново. Радвам се че са решили да си вземат банана
        Наздраве и лека вечер.
        Където Бирата, Там и Аз...

        Коментар


        • До: Бар "Наздраве"

          Еййй, Радооо, ама знаеш къде да целиш!
          Ми то като гледам май следващата "Грация и мощ", която по една случайност е точно в Балчик , ще е добър повод да се съберем пиениците оттука и да се видим!
          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

          Коментар


          • До: Бар "Наздраве"

            Първоначално публикуван от gadeff Преглед на мнение
            Ай, Наздраве, компания, Маххххххе, нема да са пуашиш!!! Модераствай на воля!
            Гадефче,верно ли с такива вчипетления си ме припознал,братле?
            Жалко,требеше да позеленея и узрея...
            Лека!

            Коментар


            • До: Бар "Наздраве"

              Първоначално публикуван от Фани Преглед на мнение
              Еййй, Радооо, ама знаеш къде да целиш!
              Ми то като гледам май следващата "Грация и мощ", която по една случайност е точно в Балчик , ще е добър повод да се съберем пиениците оттука и да се видим!
              Фани, за твое здраве - още веднъж:

              proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
              NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
              Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

              Коментар


              • До: Бар "Наздраве"

                Привет!
                Максимилияне и ти ли...Бруте...Честито от мен...
                Фани наздраве, то до утре ти е все рожден ден...да си жива, здрава и много семейно щастие......
                Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                .................................................................................................
                Е. Абу

                Коментар


                • До: Бар "Наздраве"

                  Верно бе ти много бързо си възкръснал..........http://www.youtube.com/watch?v=FswsB63Ow54&NR=1

                  .......поздравявам този дето ти е свалил бана,щото некои сериозно преиграват с правата(ли беха,законите ли и аз вече се обърках)......и наздраве.

                  Коментар


                  • До: Бар "Наздраве"

                    Привет!
                    Наздравичката на всички...
                    И аз го поздравявам...
                    Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                    .................................................................................................
                    Е. Абу

                    Коментар


                    • До: Бар "Наздраве"

                      Поздрав и от мен
                      Където Бирата, Там и Аз...

                      Коментар


                      • До: Бар "Наздраве"

                        Привет!
                        Максимилияне приятелю любими кажи ни моляте наздраве...
                        Е ако ти не щеш аз ще ти кажа...Ми...Наздравичката...от сърце...
                        Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                        .................................................................................................
                        Е. Абу

                        Коментар


                        • До: Бар "Наздраве"

                          Наздраве и Лека
                          Където Бирата, Там и Аз...

                          Коментар


                          • До: Бар "Наздраве"

                            Привет!
                            Къде са ската рожденичката...Фани приятелко ела поне ти ни кажи наздраве...да ти са оплача пък Макса не на обича вече и не ни казва наздрави...скарай му са...
                            Наздраве на всички...
                            Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                            .................................................................................................
                            Е. Абу

                            Коментар


                            • До: Бар "Наздраве"

                              Първоначално публикуван от hun_ter Преглед на мнение
                              Привет!
                              Максимилияне и ти ли...Бруте...Честито от мен....
                              Що ми ядете вчерашните кокали...?Днес по-вмирисани ли са или по-гаранционни и свежи?
                              Понеже всяка шега винаги си има граници-от мен какво лошо чухте или видяхте,та дори в майтапчийска форма ме подпукахте?
                              Не се оправдавам,питам?!
                              С "krаsito" спрях да си репликирам,понеже не ме разбра момичето и нямаше нужда от допълнителни нажежаваници.За твоята кауза и съответния оттенък също се припених,спрямо чувството си за справедливост...
                              Брут...да,изучавал съм го-всъщност се казвам Пламен Стойков...
                              ...ако някой колега купи на тънкана гробница,понеже е на сгода и аз го възпра с познанията си-цвета на аватара не ме бърка грам,стига да му спестя някой грешен и потен лев!

                              Коментар


                              • До: Бар "Наздраве"

                                Привет!
                                Максе приятелю...не се коси...моля те...
                                Не исках да те засегна...
                                Днес май яко глътнах джама...смятай пийнах и явно е от това...
                                Ако съм те засегнал те моля да ме извиниш...винаги съм те имал за приятел...
                                Наздравичката от мен...
                                Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                                .................................................................................................
                                Е. Абу

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 12 потребители онлайн. 0 потребители и 12 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X