От: Бар "Наздраве"
Аре и аз се прибрах от работа. Паладине, честито.
Наздраве на всички.
Аре и аз се прибрах от работа. Паладине, честито.
Наздраве на всички.



.
Тук са 225 потребители онлайн. 0 потребители и 225 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар