От: Бар "Наздраве"
Айде аз ще цокна една биричка. Наздраве!
Па за сбирката Гришата нали знае от къде се минава?
Айде аз ще цокна една биричка. Наздраве!

Па за сбирката Гришата нали знае от къде се минава?

.Наздраве за витараджиите


Тук са 160 потребители онлайн. 0 потребители и 160 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар