От: Бар "Наздраве"
Калпазани!
А сега де, кой праща-кой посреща?! Да не се съсипе стоката...
Наздраве!
Калпазани!
А сега де, кой праща-кой посреща?! Да не се съсипе стоката...
Наздраве!

Тук са 148 потребители онлайн. 0 потребители и 148 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар