От: Бар "Наздраве"
Наздраве с една водчица. Па да полегна малко, че пак цяла нощ работа ме чака.
.
Наздраве с една водчица. Па да полегна малко, че пак цяла нощ работа ме чака.
.
.
Тук са 60 потребители онлайн. 0 потребители и 60 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар