От: Бар "Наздраве"
Наздраве!
Наздраве!
,Искаш пък няма на кого едно Наздравниче да викнеш! Гледам Фани горката крии се зад бара,свършила и кирилицата,няма ли кой да и достави една.





.
Тук са 60 потребители онлайн. 0 потребители и 60 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар