Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "Наздраве"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Бар "Наздраве"

    Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
    Понеже към 15ч. ще ходя на работа, то дали е препоръчително ей сега, преди да обядвам да си сипа една грозданка . И ако отговора е да, Наздраве.
    Наздраве,е малко си пийни де,не е проблем

    Коментар


    • До: Бар "Наздраве"

      Един поздрав за жените в бара http://vbox7.com/play:6f36ab4f
      (0+)
      Единственото сигурно нещо е,че нищо не е сигурно.

      Коментар


      • До: Бар "Наздраве"

        Оппалла пак съм тука......с тея ремонти у дома нямам време за компютри... За малко съм де......имам още 2-3 седмици ремонти. Наздраве.

        Коментар


        • До: Бар "Наздраве"

          Първоначално публикуван от kameloot Преглед на мнение
          Един поздрав за жените в бара http://vbox7.com/play:6f36ab4f
          Благодаря и наздраве

          Коментар


          • До: Бар "Наздраве"

            Първоначално публикуван от bodo Преглед на мнение
            Оппалла пак съм тука......с тея ремонти у дома нямам време за компютри... За малко съм де......имам още 2-3 седмици ремонти. Наздраве.
            Айде бе, де ходиш? А наздраве!

            Коментар


            • До: Бар "Наздраве"

              Първоначално публикуван от bodo Преглед на мнение
              Оппалла пак съм тука......с тея ремонти у дома нямам време за компютри... За малко съм де......имам още 2-3 седмици ремонти. Наздраве.
              2-3 седмици .. Показвай се вечерно време да не ти забравиме мутрата
              НАЗДРАВЕ
              Където Бирата, Там и Аз...

              Коментар


              • До: Бар "Наздраве"

                Шайки,страшна далавера съм измислил:
                Сега сърбам водки и се наздрависваме.
                После мислА да си направя бекон на сух тиган и да го гарнирам с бобец/котьоооо/ и кисели камби,башка червен пелин.
                Още по после мога да казвам наздраве откъдет ми падне по напред/зад.
                Тва е далаверата-няма да се ровя в ютуб за музичка.
                НАЗДРАВЕ!
                п.п.-ако съм засегнал някого,моля да бъда извинен предварително.Да ми прати скайпа си на ЛС-аз пък ще му пратя бобец...

                Коментар


                • До: Бар "Наздраве"

                  Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
                  Шайки,страшна далавера съм измислил:
                  Сега сърбам водки и се наздрависваме.
                  После мислА да си направя бекон на сух тиган и да го гарнирам с бобец/котьоооо/ и кисели камби,башка червен пелин.
                  Още по после мога да казвам наздраве откъдет ми падне по напред/зад.
                  Тва е далаверата-няма да се ровя в ютуб за музичка.
                  НАЗДРАВЕ!
                  п.п.-ако съм засегнал някого,моля да бъда извинен предварително.Да ми прати скайпа си на ЛС-аз пък ще му пратя бобец...
                  А нещо куриери,ала бала?!Де..а ,покапах се...Ти намаш сърце бре!Са ше ни изпопадат...знаеш какво(на момченцата де).А наздраве!
                  Виден столичен ихтиолог

                  Коментар


                  • До: Бар "Наздраве"

                    Първоначално публикуван от nyvatest Преглед на мнение
                    2-3 седмици .. Показвай се вечерно време да не ти забравиме мутрата
                    НАЗДРАВЕ
                    Ми то аз си я забравих.......жената измислила някакъв тотален ремонт у дома, изолации, окачени тавани, паркети, плочки, всички врати и прозорци.......луда работа. Обаче понеже се правя на майстор и се тормозя да бачкам от 8 сутринта до 2 през ноща и почти не ходя на работа, ми подари.....42 инчова плазмааааааааааааааааааааа. Наздраве
                    ПП. Споменах ли тапетите и всички лампи ?

                    Коментар


                    • До: Бар "Наздраве"

                      Първоначално публикуван от bodo Преглед на мнение
                      Ми то аз си я забравих.......жената измислила някакъв тотален ремонт у дома, изолации, окачени тавани, паркети, плочки, всички врати и прозорци.......луда работа. Обаче понеже се правя на майстор и се тормозя да бачкам от 8 сутринта до 2 през ноща и почти не ходя на работа, ми подари.....42 инчова плазмааааааааааааааааааааа. Наздраве
                      ПП. Споменах ли тапетите и всички лампи ?
                      Мали,че щом си се цанил за ,,майстор'',не дей да се оплакваш точно у Кръчмата.Ние майсторите ги знаем,повече къркат,отколкото бачкат.Наздраве,майсторе,честит ти ремонт,честита плазма!И нема да се преработваш,ей!!!
                      Виден столичен ихтиолог

                      Коментар


                      • До: Бар "Наздраве"

                        Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                        А нещо куриери,ала бала?!Де..а ,покапах се...Ти намаш сърце бре!Са ше ни изпопадат...знаеш какво(на момченцата де).А наздраве!
                        Ни става с куриери-скъпчии мамито им.Мисля да ползвам куриерки-фифти от боба за тях и като влезе фермента яката фър и ти кацат на...тенджурата,ти би трябвало да си имаш бекон...
                        Може и по скайпа...,ама горната доставка е за момченца.
                        Наздраве!

                        Коментар


                        • До: Бар "Наздраве"

                          Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                          Мали,че щом си се цанил за ,,майстор'',не дей да се оплакваш точно у Кръчмата.Ние майсторите ги знаем,повече къркат,отколкото бачкат.Наздраве,майсторе,честит ти ремонт,честита плазма!И нема да се преработваш,ей!!!
                          Абе викам си майсторе, щот......знаеш де....ама няма майтап. свалил съм 9 кила за 20тина дена, намерих нова диета - не ядеш и си скъсваш задника от работа. 18 квадрата ламинат за ден, а никога не бях нареждал...са съм на винце, жената на работа.......НАЗДРАВЕ.

                          Коментар


                          • До: Бар "Наздраве"

                            Първоначално публикуван от bodo Преглед на мнение
                            Ми то аз си я забравих.......жената измислила някакъв тотален ремонт у дома, изолации, окачени тавани, паркети, плочки, всички врати и прозорци.......луда работа. Обаче понеже се правя на майстор и се тормозя да бачкам от 8 сутринта до 2 през ноща и почти не ходя на работа, ми подари.....42 инчова плазмааааааааааааааааааааа. Наздраве
                            ПП. Споменах ли тапетите и всички лампи ?
                            Не си,ама и тъй 42 инчовата плазма ти е влязла като 84 инчов...
                            Мен къй бяс ме гони/че и ме стига понявга/ дето потроших маса пари за плазми,сателити и прочее глупости,а сега тъпея какво да гледам.Мани...
                            То мърдане няма,довърши си сизифовите занимавки.
                            Наздраве!

                            Коментар


                            • До: Бар "Наздраве"

                              Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
                              Не си,ама и тъй 42 инчовата плазма ти е влязла като 84 инчов...
                              Мен къй бяс ме гони/че и ме стига понявга/ дето потроших маса пари за плазми,сателити и прочее глупости,а сега тъпея какво да гледам.Мани...
                              То мърдане няма,довърши си сизифовите занимавки.
                              Наздраве!
                              Че аз си пускам филми от компа на плазмата.......наиш кфо яко се гледа властелина на голям екран със HD звук........ Наздраве.

                              Коментар


                              • До: Бар "Наздраве"

                                Леле, кво праат хората за една плазма. А, да ти е честита и със здраве да си я гледаш....И да почерпиш. Наздраве.
                                Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                                -----------------------------------------------
                                Питието определя съзнанието....
                                -----------------------------------------------
                                0887770735

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 15 потребители онлайн. 0 потребители и 15 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X