Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "Наздраве"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Бар "Наздраве"

    Наздраве на всички офроудъри,тъкмо е време за червено винце

    Коментар


    • До: Бар "Наздраве"

      Наздраве дружина!От снощи още ми дрънчи главата,като Шипченските камбани,ама определено смятам да пробвам с поговорката "клин,клин избива"!...

      Коментар


      • До: Бар "Наздраве"

        Първоначално публикуван от STEF BMW Преглед на мнение
        Наздраве дружина!От снощи още ми дрънчи главата,като Шипченските камбани,ама определено смятам да пробвам с поговорката "клин,клин избива"!...
        Е то сигурно,защото си с една година вече по млад!!! Наздраве,е май е време да смениш аватара,де

        Коментар


        • До: Бар "Наздраве"

          Първоначално публикуван от STEF BMW Преглед на мнение
          Наздраве дружина!От снощи още ми дрънчи главата,като Шипченските камбани,ама определено смятам да пробвам с поговорката "клин,клин избива"!...
          Пробвай. Даже и да не помага, поне след третата ракия няма да ти пука. А, наздраве.. Аз съм на ракийка с паниран кашкавал /от тоя с палмовото масло/.
          Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
          -----------------------------------------------
          Питието определя съзнанието....
          -----------------------------------------------
          0887770735

          Коментар


          • До: Бар "Наздраве"

            Първоначално публикуван от STEF BMW Преглед на мнение
            Наздраве дружина!От снощи още ми дрънчи главата,като Шипченските камбани,ама определено смятам да пробвам с поговорката "клин,клин избива"!...
            Ъхъм,на дърти години ако не си се освяткал-пробвай...
            Аз по Нова година избивах клин след клин,че чак не скивах клавиатурата...
            Ама помага,все си в джаза и ти е през тромбона...
            Ай наздраве,да си жив и здрав!!!

            Коментар


            • До: Бар "Наздраве"

              Първоначално публикуван от STEF BMW Преглед на мнение
              Наздраве дружина!От снощи още ми дрънчи главата,като Шипченските камбани,ама определено смятам да пробвам с поговорката "клин,клин избива"!...
              А наздраве!Освен че ,,клин-клин избива'',на гореща фурна малко и трябва.
              Виден столичен ихтиолог

              Коментар


              • До: Бар "Наздраве"

                Абе,че сте прави-прави сте,ама зор ми е бре!???Направо се учудвам от способностите си .... напоследък...пък и на годините???...Тя и фурната загря /отново/ и тромбона си е на мястото в третия ред от дясно на ляво във филхармонията ...... поне така ми се чува де??...Ами наздраве и живи и здрави да сте !!!.

                Коментар


                • До: Бар "Наздраве"

                  Сички пияници са се изпокрилиили лежат под масите от вчеранема на кой дакажеш НаздравеСам ше си пием препека
                  К мирной жизни не пригоден.
                  Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                  ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от STEF BMW Преглед на мнение
                    Абе,че сте прави-прави сте,ама зор ми е бре!???Направо се учудвам от способностите си .... напоследък...пък и на годините???...Тя и фурната загря /отново/ и тромбона си е на мястото в третия ред от дясно на ляво във филхармонията ...... поне така ми се чува де??...Ами наздраве и живи и здрави да сте !!!.
                    Бе ш'додиш на мойта/нъл с малко съм ти батко/,ама тромбоня тогаз ще е в джаза,пък ти за по направо ще се качваш у Фронтито през задния люк/упс,ти я похарчи/...Тойотката има ли задна вратня...,да се аресате като си на черешата...
                    Дън съ убидиш,знаеш ми л@няната уста когато говоря с авери.

                    Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
                    Сички пияници са се изпокрилиили лежат под масите от вчеранема на кой дакажеш НаздравеСам ше си пием препека
                    Викай по-силно,че оглушах от едно менте-нъл съм градско чедо да е...а.
                    Чуф тъ-НаздравИ!
                    Последно редактирано от cveti; 01-03-09, 12:56.

                    Коментар


                    • До: Бар "Наздраве"

                      Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
                      Бе ш'додиш на мойта/нъл с малко съм ти батко/,ама тромбоня тогаз ще е в джаза,пък ти за по направо ще се качваш у Фронтито през задния люк/упс,ти я похарчи/...Тойотката има ли задна вратня...,да се аресате като си на черешата...
                      Дън съ убидиш,знаеш ми л@няната уста когато говоря с авери.
                      Но проблемо..!А,кога ще се наа......к.....ме???Баси,ей тука си на има няма и 200км.!!!Ми хади де идвай,да видим кво ша напрайми по въпроса!???
                      Наздравичка приятелю!...

                      Коментар


                      • До: Бар "Наздраве"

                        Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
                        Сички пияници са се изпокрилиили лежат под масите от вчеранема на кой дакажеш НаздравеСам ше си пием препека
                        Оооо , наздраве наборе ! Веднага компания ! То и без друго сал ракията ни остана ....
                        Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                        Коментар


                        • До: Бар "Наздраве"

                          Първоначално публикуван от STEF BMW Преглед на мнение
                          Но проблемо..!А,кога ще се наа......к.....ме???Баси,ей тука си на има няма и 200км.!!!Ми хади де идвай,да видим кво ша напрайми по въпроса!???
                          Наздравичка приятелю!...
                          Да ти шепна номер на костюма,че ш'тий твърда далавера...?
                          Напролет/лято,приятелю-нали ще трошиме язовири,риби,водки и бири...
                          Наздраве!

                          Коментар


                          • До: Бар "Наздраве"

                            Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                            Оооо , наздраве наборе ! Веднага компания ! То и без друго сал ракията ни остана ....
                            Да идеме до Русе да видиме МАКСА с дамаджана ракия ама да каже кога нема комари да не ни изпоапатИмам лоши спомени от Дунав мости паркингите около него
                            К мирной жизни не пригоден.
                            Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                            ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                            Коментар


                            • До: Бар "Наздраве"

                              Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
                              Да идеме до Русе да видиме МАКСА с дамаджана ракия ама да каже кога нема комари да не ни изпоапатИмам лоши спомени от Дунав мости паркингите около него
                              Ми аз съм израснал на Дунава , даже буквално в него .... Дет се вика - с Макса сме на една улица Само дето аз по-на север ...
                              Това обаче не пречи да грабна дамаджаната ( последната ) дето още си стои запечатана и да го посетиме по късна доба .
                              А иначе - гаранция че с препеченицата нема да стигнеме до светулките ... контингента де , под моста ...макар че знам ли ?!
                              То като мушне човек 3-4 скоросмъртници , в главата му почват да се въртат много тъмни мисли ...
                              Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                              Коментар


                              • До: Бар "Наздраве"

                                Говора и на двама ви-кви комари като изпереш едни ракии??????????????????
                                А светулките след ракиите на карти ли ще им гледате??????????????????????
                                Щото няма в къщи салати и ваши и наши рИкии,та ще ходите да чистите кюнци/с бая "комшийски" нагар/...
                                Аре,Наздраве-когато решите,аз съм си тук!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 20 потребители онлайн. 0 потребители и 20 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X