Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "Наздраве"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "Наздраве"

    Първоначално публикуван от Доби Преглед на мнение
    Наздраве и от мен!
    Кольо пии си пиеНето и остави децата , ще мине време и ще се молиш от съседната стая и Севилският БраДвар да чуеш ама няма да има кой да ти го пусне.
    И тогава няма да има и за какво да се скараш и с жената.
    От опит кака.
    Лельо, севилския ме кефи, и само мога да се хваля, ако синовете го слушат, ама не...
    А карането с жената си е оттренирано, вече доста пъти.
    И все сме се сдобрявали, ама щото има един дето ни сдобрява. Още е жив, няма да се разделим...
    Ама ме дразни бе, ако бях някой рязан досега да е отнесла шамарите...
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • От: Бар "Наздраве"

      Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
      Ти пак ли се развилня, бре?
      А, наздраве!
      Нещо гледам... не смееш да си легнеш...

      Наздраве, Коле! Изчакай утрото!
      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

      Коментар


      • От: Бар "Наздраве"

        Тази вечр ще се отрежа, макар утре да съм на работа, а след това на сбирка в Балчик.
        Лельо, ти ако си във Варна-заповядай...
        Наздраве.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • От: Бар "Наздраве"

          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
          .
          ... смърт на чалгата!!!!!!!!!:
          АМИН!!!
          Наздраве, Кольо! Остави ги децата, да си слушат каквото им е кеф.
          Your conscience is all you can take to your grave.

          Коментар


          • От: Бар "Наздраве"

            Коле радвай се че не си рязан и и не защото имам нещо против тях ама като знам в тоя ми ти Дели Орман какво става , ти щеше да си в средата на купона а жена ти щеше да притичва между печката и стаята , и да пуска по едно ухо за коя адЖеба ГюВедия се Фалите.
            Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

            Коментар


            • От: Бар "Наздраве"

              Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
              Нещо гледам... не смееш да си легнеш...
              У грешка си, легам си.
              Виж там, наточи прогнозите, че миналия път уцелИ.
              Требе да ги биеме ония лимонади.
              А, наздраве с последната глътка!
              Your conscience is all you can take to your grave.

              Коментар


              • От: Бар "Наздраве"

                Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                Остави ги децата, да си слушат каквото им е кеф.
                Те това няма да го направя никога...

                Дал съм им свобода да слушат каквато искат музика, само да не е чалга. Ако кажат, че съм диктатор...
                А не харесвам реге, рага, рап, хаус, техно, модерните педалски групи, и какво ли още не...
                Но за това не им казвам и дума. Единствено чалгата, ама то нали забранения плод, и т.н...
                А никой не се замисля защо забранения плод е забранен... Аз нямам синове да стават чалгаджии, каквото ше и да става.

                Поне така ще е докато са часто от МОЕТО семейство. Като зпочнат сами да си изкарват хляба, тока, водата, да си плащат от джоба телефона и интернета-да правят каквото искат. Засега ядат моят хляб, аз им плащам всичко, обличам ги, давам им пари, и единственото което искам в замянба е да се научат да мислят...
                Много ли искам?

                Айде наздраве, бирата свършва, ще минавам пак на ракия...
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • От: Бар "Наздраве"

                  Пуша една цигара и лягам, че това спане по гръб ми е голям проблем, а на страни не мога. Наздраве макар, че не пия.
                  Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                  Телефон - в профила!

                  Коментар


                  • От: Бар "Наздраве"

                    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                    Много ли искам?
                    Верно е време да легаш.
                    А наздраве!
                    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                    Коментар


                    • От: Бар "Наздраве"

                      Коле Много си се напушил към чалгата, тя темата дълга, да ти кажа, и това какво слушат не обуславя как ще мислят за в бъдеще и какви хора ще станат. Моите минаха от детските песнички през метъла,Мишо шамара, хауса, чалгата, и сега са на всичко що им харесва. от рока попа, ретро, народно, и пр. но голямата е с три висши и в инвалидна количка, малката учи второ висше, и работят и се издържат. Затова не винаги това което виждаме и чуваме е това което е в действителност.
                      Коле накара ме посред нощ да мисля за сериоьозни работи.
                      Благодаря за поканата за Балчик идва ми се, но немога нито да ям нито да пия малко съм болна последните месеци, предстои ми още една операция другата седмица , дай боже като се възтановя ще зарежа работата и ще почна само да празнувам.
                      който си има ниви и дръвчета да си ги гледа аз ще стана Бригадирка .Ха,ХА
                      Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                      Коментар


                      • От: Бар "Наздраве"

                        http://www.youtube.com/watch?v=thnJPp4aEhs
                        Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                        Коментар


                        • От: Бар "Наздраве"

                          Ех, лельо, разбирам те, ама не ме топлиш...
                          За мен въпросът с чалгата е фундаментален. Според мен няма човек който да харесва чалга, и да е мислещ... Мога и още доста да кажа по темата, ама ще спазя добрия тон.
                          Както казах-пускането на чалга под какъвто и да е предлог е неприемливо в моята къща. Нищо, че е апартамент...
                          Малкия ще си понесе пследствията, няма нищо неразплатено на този свят. Много добре знае, че не допускам чалга тук. И въпреки това-не може да намери начин да каже на приятелите си по заобиколен начин, че не става да пускат чалгата... ТРябва да се научи да мисли-как да извърти нещата, че хем да не се изложи пред тях, и хем да не нарушава забраната. А тя е твърда, както казах, няма мърдане.
                          Само страха от раздялата с майка му ме възпря...
                          Айде наздраве, пак съм на ракия, мамка му...

                          Божко, че е време-време е, ама не искам много, само да започнат да мислят...
                          Пак да кйажа-смърт на чалгата, тя учи хората( в частност моите деца) на мързел, каране по пътя на най-малкото съпротивление, и не зма докъде ще я докараме...
                          И на теб наздраве.
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • От: Бар "Наздраве"

                            Първоначално публикуван от Доби Преглед на мнение
                            Лельо, само голямото ми уважение към теб ме възпира да напусна завинаги бара...

                            Баш пък с този ли намери да даваш пример?..
                            Не стига, че е педал, ами и циганин... Даже не знам кое е по-противното...
                            Недей повече, моля те...
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • От: Бар "Наздраве"

                              Коле Щях да ти пусна Борис Машалов, ама тази песен за деветте кумички я пееше баща ми голям мъж и Българин а и съдържанието и е старо българско аз не гледам кой циганин кой турчин, чувам само музиката и думите а ако те докоснат някоя от струните в душата ми всичко останало е незначително.
                              Коле ти според мен не си срещу чалгата, като музика и текст , а си против чалгакултурата която превръща младите хора от човеци в потребители и извращава мислите и мечтите им.
                              а тази песен която ти пуснах е народна не е чалга.
                              А наздраве Коле съгласна съм с теб и аз не харесвам чалгакултурата,и начина по който я натрапват.
                              Но обожавам Българската народна песен и танци.
                              А да ти е Наздраве ракииката.
                              Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                              Коментар


                              • От: Бар "Наздраве"

                                Извинявай пуснала съм грешната песен - това е песента на баща ми.
                                http://www.youtube.com/watch?v=IBu1BqLZ4Zc
                                Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X