Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "Наздраве"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "Наздраве"

    Ударението в мисълта ми беше срещу азис(нарочно с малка буква, мамицата му мангалска...). Не стига , че е педал, ...ама това вече го писах. Кощунство е такъв екземпляр да пее смислени народни песни.
    Не знам коя е песента, не си сторих усилието да я чуя, азис ми е един от най-противните хора... Даже за мен не е и човек...

    Виж, ако момчетата слуат нещо от рода на това:



    Няма да имам нищо против. Не съм противник на истинската народна музика, макар да не е точно моята музика. Бе харесвам си я, но само някои неща...

    Айде наздраве...
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • От: Бар "Наздраве"

      Космически човек си ти Коле, това където и да си винаги можеш да го слушаш.
      Наздраве!
      Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

      Коментар


      • От: Бар "Наздраве"

        Ех,, лельо, що не можеш да дойдеш в балик... Много искам да се запознае с теб...
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • От: Бар "Наздраве"

          Какво да каже човек срещу това:



          Само кларинета малко ми нациганява, ама малко....

          Наздраве, ракията се стопли, гадна е, ама то и живота е такъв, ще ги понасяме...
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: Бар "Наздраве"

            Наздраве Коле!
            Турни и две бучки лед и така не е лоша ракията де!
            Знаеш ли тая вечер съм носталгично настроена, слушам песните на моите родители и дядовци и баби, и някак ми е тъжно и хубаво на душата. Хем песните тежки като живота, хем ме връщат назад в детството ми, светло и хубаво. В нашата къща винаги се е пеело и играело, баща ми лека му пръст беше Добруджанец, майчиният ми род е от Ягнило там до Нови Пазар, но всички са бежанци от различни краища на балканите. Жал ми е че вече ги няма ,че не съм ги питала за толкова много неща, че не съм им казала колко ги обичам. Слушал ли си тази песен за мен се отнася" Кажи ми речи братанче прошката как да си взема като земята не дума и грехът не прощава" Незнам защо се чувствам грешна пред тях?
            Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

            Коментар


            • От: Бар "Наздраве"

              Коле нещо пак съм щтракнала дето не трябва. Дай да метем Барот че накрая ША Земем са разплачем .
              Последно редактирано от Доби; 25-06-11, 00:48.
              Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

              Коментар


              • От: Бар "Наздраве"

                Лельо, не се коси, това е нормалнои за читавите човеци-да чувстват вина пред родителите си...
                Аз доживот няма да забравя как се бях развикал на майка си, няколк дни преди да си отиде... Знам, че тя милата не ми е вързала кусур, но на мен ми е тежко в душата. С баща ми също имам за какво да се кося, то не бяха скарвания, не бяха хвърчащи копчета на ризата в стаята(от яд я разкъсах, и копчетата хвърчаха във всички поски), но и до ден днешен си го пазя в сърцето, нямам какво лошо да кажа...
                Бе разчувствах се, айде да пием, наздраве...
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • От: Бар "Наздраве"

                  Я дай пак линка, или оправи последния, че нещо не е наред...
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: Бар "Наздраве"

                    А наздраве!

                    Коментар


                    • От: Бар "Наздраве"

                      Хайдееее! Събудете се баровци! Ама слушайте на макс!

                      Коментар


                      • От: Бар "Наздраве"

                        Айде, бирата се сгреЯ!
                        Наздраве!
                        Your conscience is all you can take to your grave.

                        Коментар


                        • От: Бар "Наздраве"

                          Наздраве
                          Нищо не мога,и нищо не знам...

                          Коментар


                          • От: Бар "Наздраве"

                            Ей, прибрах се от работа. Наздраве.
                            Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                            -----------------------------------------------
                            Питието определя съзнанието....
                            -----------------------------------------------
                            0887770735

                            Коментар


                            • От: Бар "Наздраве"

                              Наздраве момчета!
                              Тъкмо накълцах салатата и поради липса на домати и краставици, нарязах лук, чесън и магданоз, добре стана.
                              Осмели се да помогнеш, преди да те помолят!
                              Отстъпки за система за активно GPS проследяване и продуктите на ЪнриълСофт

                              Коментар


                              • От: Бар "Наздраве"

                                Welcome in the best bar of the Universe! Cheers!


                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 5 потребители онлайн. 0 потребители и 5 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X