От: Бар "Наздраве"
Наздраве! Пръжени мърве с чесън и червено.... Мъкааааа...
Наздраве! Пръжени мърве с чесън и червено.... Мъкааааа...


Добре го каза...Коледна украса на терасата
Наздраве
П.П.Кайсиева ракия опитах скоро...имаше много хубав аромат
Добре го каза...Коледна украса на терасата
Наздраве
П.П.Кайсиева ракия опитах скоро...имаше много хубав аромат
Тук са 195 потребители онлайн. 0 потребители и 195 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар