От: Бар "Наздраве"
Наздраве! Пръжени мърве с чесън и червено.... Мъкааааа...
Наздраве! Пръжени мърве с чесън и червено.... Мъкааааа...


Добре го каза...Коледна украса на терасата
Наздраве
П.П.Кайсиева ракия опитах скоро...имаше много хубав аромат
Добре го каза...Коледна украса на терасата
Наздраве
П.П.Кайсиева ракия опитах скоро...имаше много хубав аромат
Тук са 111 потребители онлайн. 0 потребители и 111 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар