От: Бар "Наздраве"
Наздраве! Пръжени мърве с чесън и червено.... Мъкааааа...
Наздраве! Пръжени мърве с чесън и червено.... Мъкааааа...


Добре го каза...Коледна украса на терасата
Наздраве
П.П.Кайсиева ракия опитах скоро...имаше много хубав аромат
Добре го каза...Коледна украса на терасата
Наздраве
П.П.Кайсиева ракия опитах скоро...имаше много хубав аромат
Тук са 278 потребители онлайн. 0 потребители и 278 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар