От: Бар "Наздраве"
Хайде ,Наздраве
Спамя,но е неволно ,без да искам,простете ми
Хайде ,Наздраве
Спамя,но е неволно ,без да искам,простете ми
Спамя,но е неволно ,без да искам,простете ми
Няма срамно да си призная,че не мога
Наздраве


Наздраве ,Бар/ът/

Тук са 26 потребители онлайн. 0 потребители и 26 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар