Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "Наздраве"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "Наздраве"

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    Ако има още някой да се избъзика по този жесток начин-инсулта и инфаркта(едновременно и двете) са ми сигурни...
    Металика са ми една от най-любимите групи, за трети път идват в България, и за трети път ги пропускам. Най-вероятно и няма да дойдат повече... Как да не съм в седмия кръг на ада...
    Аре наздраве(през зъби), дано да ми мине по-скоро, че ще пукна от яд...
    Коле,не съжалявай. Купи си билет за Филип Киркоров..........

    Коментар


    • От: Бар "Наздраве"


      !!!
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: Бар "Наздраве"

        Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
        Дам,чухме се!За съжаление бях на нивата и не можахме да пием по бира...Утре аз ще ти се обадя от концерта на Рамщайн!Наздраве!
        Като забият "Ду хаст ..." и "Пуси..." .... ше се обадиш ... таратанци ! Аз поне ще съм на пейките - за сега ....
        Наздраве !
        Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

        Коментар


        • От: Бар "Наздраве"

          Първоначално публикуван от G_P_S Преглед на мнение
          Коле,не съжалявай. Купи си билет за Филип Киркоров..........
          Ти се бъзикаш, но аз го уважавам като изпълнител. Може стила на музиката му да не ми харесва, но има страхотни умения в пеенето. И добър глас.

          Ама колкото и да се опитвам да успокоя топката-все още съм бесен... На себе си и на "rest of the world"
          Наздраве. "Та дано пиян аз забравя..."
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: Бар "Наздраве"

            Свате-това те чака утре вечер:



            Ако утре вечер не ми се обадиш точно на това парче и да го чуя по телефона-разваляме сватовството...

            Засега наздраве, ще видим утре вечер как ще се представиш...
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • От: Бар "Наздраве"

              Ники ми звъня и на мене. Тъкмо излизаха "Антракс". Ми тва е. Млади хора, нека се веселят.
              А, наздраве.
              Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
              -----------------------------------------------
              Питието определя съзнанието....
              -----------------------------------------------
              0887770735

              Коментар


              • От: Бар "Наздраве"

                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                Ти се бъзикаш, но аз го уважавам като изпълнител. Може стила на музиката му да не ми харесва, но има страхотни умения в пеенето. И добър глас.

                ..."

                Абсолютно !
                Коле , ти на Джипиеса не му се връзвай ! Той Джеймс Хетфийлд пасти да яде !
                Само Кир-кор , Кир-кор ....!

                Наздраве !
                Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                Коментар


                • От: Бар "Наздраве"

                  Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
                  Млади хора, нека се веселят.
                  А, наздраве.
                  Пък нас-кучета ни яли...
                  Виж-с последното съм съгласен. Наздраве Жоре. Нали не се сърдиш, че те издадох на Цвета вчера за постоянната ерекция...
                  Готов съм да компенсирам причиненото неудобство в бири
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: Бар "Наздраве"

                    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                    Свате-това те чака утре вечер:



                    Ако утре вечер не ми се обадиш точно на това парче и да го чуя по телефона-разваляме сватовството...

                    Засега наздраве, ще видим утре вечер как ще се представиш...
                    Kein Problem!Ich werde dich anrufen!Unbedingt!Speziel fuer dich!

                    Тая е само за нерези...Нема да ти я превеждам...Prost!
                    Виден столичен ихтиолог

                    Коментар


                    • От: Бар "Наздраве"

                      Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                      Само Кир-кор , Кир-кор ....
                      Хайде всичкииии:
                      Кир-кор, Кир-кор
                      Наздраве Владо.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: Бар "Наздраве"

                        Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                        Kein Problem!Ich werde dich anrufen!Unbedingt!Speziel fuer dich!

                        Тая е само за нерези...Нема да ти я превеждам...Prost!
                        Не разбирам хитлеристки бе!!!
                        От обща култура прочетох, и разбрах, че "либофта е за всички" ама друго не вдявам...

                        Ти хубаво пишеш "prost", ама не е ли "prosit"?.. Или това е нещо намек? Малко прост а??? Ще ти дам аз на тебе едно "малко"... Наздраве свате, очаквам си поздрава по телефона утре вечер!
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • От: Бар "Наздраве"

                          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                          Не разбирам хитлеристки бе!!!
                          От обща култура прочетох, и разбрах, че "либофта е за всички" ама друго не вдявам...

                          Ти хубаво пишеш "prost", ама не е ли "prosit"?.. Или това е нещо намек? Малко прост а??? Ще ти дам аз на тебе едно "малко"... Наздраве свате, очаквам си поздрава по телефона утре вечер!
                          Prost наистина идва от prosit.Няма намек!Така си е,питай Макса.Ок,на ду хаст,ще ти звънна.На Рамщайн най-готиното са им текстовете....Zum Wohl!
                          П.П:,,Либе ист фюр але да'' има и друг смисъл,особено ако посочиш определено място
                          Мани го гугъл преводачо...
                          Виден столичен ихтиолог

                          Коментар


                          • От: Бар "Наздраве"

                            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                            Хайде всичкииии:
                            Кир-кор, Кир-кор
                            Наздраве Владо.
                            Наздраве , Кольо ! Ама понеже Тил Линдеман ми е по- на сърце ( все пак сме железари ), утре ше ми е по-кеф да слушам "Райзе , райзе" ... а Киркор ... ми той е нежна душа Ма нема лошо . За съжаление за него ше са свършили билетите , та сигурно ше го отложа .
                            Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                            Коментар


                            • От: Бар "Наздраве"

                              Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                              Наздраве , Кольо ! Ама понеже Тил Линдеман ми е по- на сърце ( все пак сме железари ), утре ше ми е по-кеф да слушам "Райзе , райзе" ... а Киркор ... ми той е нежна душа Ма нема лошо . За съжаление за него ше са свършили билетите , та сигурно ше го отложа .
                              Да се видим преди концерта?
                              Виден столичен ихтиолог

                              Коментар


                              • От: Бар "Наздраве"

                                Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                                Prost наистина идва от prosit.Няма намек!Така си е,питай Макса.Ок,на ду хаст,ще ти звънна.На Рамщайн най-готиното са им текстовете....Zum Wohl!
                                П.П:,,Либе ист фюр але да'' има и друг смисъл,особено ако посочиш определено място
                                Мани го гугъл преводачо...
                                Не ползвам гугъл за преводач. Веднъж пробвах, и се зарекох-никога повече!!!
                                Това изречение за "либофта" си го преведох сам... Все пак думичките са интернационални.
                                Пък за конкретното място което трябва да се посочи-не знаех, че немците викали "либоф" на п....а
                                Наздраве свате.
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 5 потребители онлайн. 0 потребители и 5 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X