До: Бар "Наздраве"
Наздраве, момци!
Наздраве, момци!

Само да
... накрая сичко у казана и юруш !
Само да
... накрая сичко у казана и юруш !
Наздраве!

Наздраве!



Да не се обади за помощ...Санким некой ше му откаже...Наздраве!

Тук са 41 потребители онлайн. 0 потребители и 41 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар