До: Бар "Наздраве"
Наздраве, драги мои, неучещи утре хора!
Наздраве, драги мои, неучещи утре хора!




























)и мислим да гътна само 3-4 бири,че утре сабале ме чака път...А да знаеш как се мъчих на две бири в Чановете до преди малко...Мъка...Наздраве!

)и мислим да гътна само 3-4 бири,че утре сабале ме чака път...А да знаеш как се мъчих на две бири в Чановете до преди малко...Мъка...Наздраве!



)и мислим да гътна само 3-4 бири,че утре сабале ме чака път...А да знаеш как се мъчих на две бири в Чановете до преди малко...Мъка...Наздраве!



Наздраве,дружина!
Тук са 27 потребители онлайн. 0 потребители и 27 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар