До: Бар "Наздраве"
Днес съм на таратор...
Щото вчера баят я направихме.
Наздраве!
И умната,ей...
Днес съм на таратор...
Щото вчера баят я направихме.
Наздраве!
И умната,ей...
Щото вчера баят я направихме.







Тук са 147 потребители онлайн. 0 потребители и 147 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар