Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски неща

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

    Каква ти е професията ако не е тайна че ЕС така несправедливо?
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

      Първоначално публикуван от zax983 Преглед на мнение
      ...
      Нали не ми казваш, че дебнат да ебнат всеки с пари?
      Съдейки от новините, точно така е устроена работата на Органите там. Нещо като нашите мутри и полиция от 90-те ама там е само една банда с абсолютна вертикала на корупцията стигаща до правителството. Нещо като паралелна данъчна система със силно прогресивен данък и бегликчийство. Съдът, прокуратурата и разследването са сведени до нотариуси - щом е прострелян, значи е престъпник.

      Присъда, това са глупости. Това че си чужденец ще те пази до време.

      Как мислиш, защо са им такива ниски доходите? И няма вода в селото? Мързи ги и малко работят? Или са малограмотни и безидейни? Или природните условия? Няма такова нещо. И работят, и са склонни да учат, доколкото позволяват условията. Грамотни са 96-97%, съвсем малко по-малко отколкото у нас.

      Коментар


      • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
        ...Каква ти е професията ако не е тайна ...
        Четейки ( от тук-от там , признавам си ) клони към IT-сектора ?
        Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

        Коментар


        • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

          Проверявайте внимателно за какво става въпрос, че да не стане така

          Коментар


          • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

            Простамол?
            За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
            0878 79 20 61 Борис

            Коментар


            • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

              Почти познахте

              1. От 5 до 20 бойни изкуства.(професионално)
              2. От 5 до 12 на къра и от 12 нататък хамалин.
              3. За в бъдеще се надявам да работя нещо в IT сектора. До сега съм бил само съпорт.

              На 12-13 годинки вече бях прескочил 1.80 височина и бях 90кг само мускули. Вярно станах републикански по карате без никакъв проблем, същото беше и в кикбокса и т.н., но тогава нямаше ММА, така че повече от 100-200 лева за злато не видях... Балканското не се състоя заради войната... За световното националният отбор се разпадна 2 дни преди да заминем, т.е. собствената ни държава ни предаде много грозно с думите "Които сте се класирали, ако искате можете да заминете на собствени разноски". Все си мисля че такива неща се казват поне месец предварително, да може да си намериш спонсор евентуално, особено когато си твърде млад. Спортната ми кариера окончателно приключи когато качих 30кг в казармата, т.е. още веднъж държавата ме предаде. Баща ми много обичаше да ме експлоатира максимално възможно, на едни 5 декара всяко лято цялото и абсолютно всяка събота и неделя, но пропускаше да ми плаща за това... Едно лято, когато бях на 12 отказа да ми купи компютър и предпочете да си купи тарактор с парите изработени от мен... Защото щял да му помага повече...(всъщност аз съм единственият който работеше там, как така ще има нужда от помощ той?) С което мечтата ми за IT сектора беше провалена... Допълнително ме закопа и с това, че насилствено ме записа с френски, вместо с английски, та и средното ми беше безполезно... Завърших го разбира се, но файда от него 0. Та още на 12 му теглих една и спрях да работя за него без пари, започнах да работя като хамалин. От друга страна не можех да си позволя луксът да плащам за фитнеси и подобни простотии, предпочетох на мен да ми плащат за фитнеса. В периода 12-27 успявах да изкарвам около 2000 лева на месец, при заплащане 1лев/тон. Бях едновременно достатъчно мощен и издръжлив за да мога да товаря и разтоварвам на бегом по 100-200 тона на ден. Говорим за разфасовки до 80кг, като с 2х50кг едновременно също нямах проблеми. ЕС каза "Това не е човешко, не трябва да има разфасовки над 20-30кг". Сваляйки от 50-80кг на 20-25кг, ми увеличиха работата 2-4 пъти. Но заплащането остана същото, за известно време... След това решиха, че не може така и заплащането падна на 300 лева, т.е. 10-20 ПЪТИ по-ниско заплащане. Логично не приех да върша 4 пъти повече работа за 7 пъти по-ниска заплата и записах приложна математика в СУ. Но и с нея я си намеря работа за 300-400 лева(или там колкото я направиха минималната заплата, я не) в БАН евентуално(няма къде другаде в България)... Иначе това е най-търсената и най-добре платена специалност в световен мащаб, само дето аз не знам английски достатъчно добре, а и по принцип не ми се отдават езиците, тъй че образованието ми и професионалният ми опит струват нищо до 30. От 30 насам се занимавам само с BTC и ако видя зор отивам да поработя малко в Англия или лятото на морето.(със сигурност повече на морето няма да работя между другото) Смисъл да работя в България вече не виждам. С 20 години закъснение(вместо на 15), все пак ще пробвам да видим ще стана ли програмист.

              П.П. Към днешна дата, предприятието в което съм работил най-дълго, вече не разполага с хамали, всичко е роботизирано и ми предлагат да управлявам всичките роботи за 600 лева на месец. Това са повече от 50 работни места, които вече не съществуват. Т.е. реално ми предлагат заплата от 12 лева на месец, за всеки който преди е изкарвал по 1-2 хиляди... Супер, нали? Междинната промяна преди машините беше 5 мангала за по 300 лева равно на 1500<2000. Аз още до мангал склонен да работи на загуба не исках да слизам, а как по-точно да сляза до машина, кяото харчи само ток? Всъщност не съм убеден, че харчи по-малко ток от заплатата на мангалите, но...

              Коментар


              • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                Ела при мен,аз давам повечко

                Тия са изроди,после бягали хората по джунглите чак
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                  Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                  Ела при мен,аз давам повечко

                  Тия са изроди,после бягали хората по джунглите чак
                  Тъкмо жената почна да се навива да дойде насам. Само ѝ показах банята, нищо друго...(а тя е най-зле, но не е канче в колибка) и каза да не продавам апартамента : ] Шубе я е обаче да лети сама насам, все пак ще трябва да отида да си я взема...

                  Каква е работата, за какви пари и къде е?

                  Коментар


                  • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                    Спокойно дойде ли един път тук по никакъв начин не мож я върна обратно
                    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                    Коментар


                    • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                      Първоначално публикуван от zax983 Преглед на мнение

                      Каква е работата, за какви пари и къде е?
                      А работа,прекарвач на лодки из Щатите,трябва да си пегален,че се пътува доста.

                      Покажи и сега на тая жена конкуренцията по Витошка,после и покажи сняг,да знае какво я чака
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                        Да де, това е ясно, но ми обърква леко плановете... Идеята е, че там мога да я издържам, без да ми се налага да работя поне докато си доуча, за да не се налага после да продължавам да работя какво да е и да продължаваме да тънем в мизерия... А тук ще трябва да продължавам да се гърбя и да не мога да уча... Въобще не виждам как ще отглеждам тук повече от 1 дете, дори да си намери работа и тя... А за 3(както иска тя), просто ще трябва да забрави, че и за 2 не го виждам как ще стане тук. Освен да я заведа в някое селце, то пак ще е по-добре от там като условия, но където и да е тук ще сме по-бедни от там... Дилемата е голяма

                        Коментар


                        • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                          Ако наистина знаеш френски и вишу математика си перфектен за Канада, така че не виждам 'що се тикаш в осмия свят (не, че вече не живееш в такъв под формата на България). Иначе леко встрани от темата много силно ми напомняш на един трол от друг форум, но ще видим как ще се развие разговорът по-нататъшка
                          What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

                          Коментар


                          • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                            А за Канада старта тия дни е малко скъп пък и на момата ше и замръзне цифката
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                              Да, там вярно, че е само за студенолюбиви.

                              Сетих се още нещо - ако не си я виждал таз прословута мома, помоли я преди всичко да паркира паралелно - ако го направи от първия път без излишни движения - бегай, мъж е!
                              What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

                              Коментар


                              • От: Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски н

                                Те много коли там по селата нямат,колело или евентуално старо Хонде с криви капли.

                                Нали казах аз - с 200 долара си Цар Тиква......какви коли
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X