Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски неща

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Брачни партньори от Филипините - мода и у нас, мисли за живота и други житейски неща

    Първоначално публикуван от davc
    ...
    А за филипинките - ама верно ли чак пък толко си мълчели, бе почвам да се замислям мамамустара...
    Мисли на ум че гледай какво става понякога :

    Първоначално публикуван от Kalina Ilieva
    Темата е много интересна!

  • #2
    От: Някой канил ли е филипинка в България,ако е каква е процедурата?

    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
    Мисли на ум че гледай какво става понякога :
    Ха, интересно ти е колко ли сол да му се стрие на главата може да устиска един мъж - аз съм твоя човек...

    Първоначално публикуван от Пламен Атанасов
    ...и ви уверявам че този документ ми е донесъл огромни ползи...
    За някакви различни от лично емоционално удовлетворение ли става въпрос? Не мога да си представя какви биха могли да бъдат, може би нещо специфично от германската действителност, за което нямам понятие.
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

    Коментар


    • #3
      От: Някой канил ли е филипинка в България,ако е каква е процедурата?

      Първоначално публикуван от Пламен Атанасов
      Значи позицията на много хора , и официалната такава е че църковния брак няма тежест . Всичко е въпрос на знание , и ви уверявам че този документ ми е донесъл огромни ползи . Не мога да коментирам тук какви , но определено не е само за да стои като украса .
      +1

      В редица държави, тия неща имат позитивна стойност.
      Бъдете живи и здрави!

      Коментар


      • #4
        От: Някой канил ли е филипинка в България,ако е каква е процедурата?

        Винаги съм се радвал на авантюристите. Колега, надявам се да си се запознал със съпружеските си задължения според филипинското законодателство, да не те потърси после президента им, яхнал мотор с два пистолета

        Коментар


        • #5
          От: Някой канил ли е филипинка в България,ако е каква е процедурата?

          Първоначално публикуван от davc
          ...
          А за филипинките - ама верно ли чак пък толко си мълчели, бе почвам да се замислям мамамустара...
          Снощи не ми се пишеше, и Ясен ме е преварил.

          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          Мисли на ум че гледай какво става понякога :
          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

          Коментар


          • #6
            От: Някой канил ли е филипинка в България,ако е каква е процедурата?

            Първоначално публикуван от Борислав Ангелов (fnqkhhhzzz) Преглед на мнение
            ... Колега, надявам се да си се запознал със съпружеските си задължения според филипинското законодателство....
            .... а това какво ще рече ?
            Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

            Коментар


            • #7
              От: Някой канил ли е филипинка в България,ако е каква е процедурата?

              Ще рече, че брака с международен елемент е едно изпълнено с адреналин предизвикателство, особено когато е сключен във държава, като Филипините, където цари пълна анархия и президента им стреля хора по улиците и раздава правосъдие. Надявам се колегата няма намерение да се установява там. Както българския Семеен кодекс установява лични отношения между съпрузите, като равенство на мъжа и жената например или зачитане на личността, право на избор на професия и т.н, така и филипинското законодателство сигурно има уредба по подобни въпроси, които колегата като добър съпруг ще трябва да спазва Човек трябва да премисли много неща, включително при такъв брак с международен елемент, какво ще се случи при развод, кое ще е приложимото право например ,защото като нищо може да се окаже след време цял живот трябва да плаща издръжка на бившата си съпруга по филипинското законодателство. Но както и да е, аз съм си черноглед по природа, успешен брак на колегата, успешно установяване на двойката тук и дано всичко е ок

              Коментар


              • #8
                От: Някой канил ли е филипинка в България,ако е каква е процедурата?

                Първоначално публикуван от Борислав Ангелов (fnqkhhhzzz) Преглед на мнение
                ...Надявам се колегата няма намерение да се установява там.
                Досега не е известен на науката заврян зет във Филипините.

                Коментар


                • #9
                  От: Някой канил ли е филипинка в България,ако е каква е процедурата?

                  Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                  Досега не е известен на науката заврян зет във Филипините.
                  До сега.

                  Както е казал народа, щом жените приличат на майките си, и филипинките са уникални, то би трябвало и филипинските тъщи да са такива, та що не ?!

                  ... но колко българки, особено ако са от село, са докарали западни зетьове, та по същите причини е малко вероятно.
                  Последно редактирано от Джоу (x3mrjoe); 16-12-16, 13:10.
                  ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                  Коментар


                  • #10
                    От: Някой канил ли е филипинка в България,ако е каква е процедурата?

                    Първоначално публикуван от Борислав Ангелов (fnqkhhhzzz) Преглед на мнение
                    Но както и да е, аз съм си черноглед по природа,
                    Което си е много добре, особено в професията. Та като тръгваш нещо да правиш, винаги си мислиш за най-лошото, което може да стане и предприемаш действия за всяка една насока, за да сведеш негативните възможни последици на хипотетичните гадории до минимум.
                    SUV

                    Коментар


                    • #11
                      От: Някой канил ли е филипинка в България,ако е каква е процедурата?

                      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                      Мисли на ум че гледай какво става понякога :
                      Кой да предположи,че жена му ще прочете темата!! Сега се опитвам да докажа родствена връзка на жена ми с Филиините!!!!! Трудно е,но аз съм упорит!!
                      088пет722пет99
                      http://www.hydropompi.com/

                      Коментар


                      • #12
                        От: Някой канил ли е филипинка в България,ако е каква е процедурата?

                        Първоначално публикуван от rosen_offroad
                        Специално за Ясен разпитах наще филипинци и филипинки.
                        Брака се сключва или в църква или от съдия.
                        Документа е еднакъв и се препраща до съответната служба ЕСГРАОН (или каквото е по тяхному) и си е общонародно валиден
                        Развода е само в съда и е дълъг, мъчителен но за сметка на това мнооого скъп процес.
                        Повечето от наще филипинци (доста са къде 200 човека на кораба) като им свърши любовта не се развеждат официално по горните причини.

                        Филипинките принципно са предани и сериозни жени - ако се грижиш за нейната рода ще те слуша до гроб

                        Всички филипински мъже са обрязани поради хигиенни причини и на чужденците които не са им се присмиват и наричат "Сопот"
                        Роска, та ти описа идеалния начин на живот(според мен). Няма значение по коя церемония обявяваш на света, че вече с тази жена сте семейство, щом и двата варианта имат еднаква тежест-това е идеалния вариант. Кой както му хареше... А документа, дали е от съд или от поп-еднакво важи. На това му се казва "свобода на избора". Евалла им на хората.(избягвам да ползвам турцизми, ама това е на място).
                        Това, че развода е дълъг и скъп според мен е много добро решение. В моя морал семейство се прави за да бъдат двамата съпрузи един с друг вовеки, а не когато на някой от двамата му писне-да си вземе шапката, и да отлети да си търси друг живот... А все пак, по тези закони, ако нещо е много сбъркано в семейството-има начин да се разведат, и ако наистона е толкова голям проблема-пари ще се намерят, колкото и да е скъпо...

                        А за преданите, и на всичко отгоре сериозни жени ме караш да се замислям... Ъъъ, фелацио при поискване???
                        Майтап де, ама предана и сериозна жена е може би най-желаното нещо от мъжете.

                        Обаче за обрязването не съм съгласен, та няма да стана филипински зет.
                        Това с хигиенните причини е глупост. Всичко е до хигиенни навици...
                        Допреди да навлезе исляма, и да наложи обрязването-да не би да са им окапали ъъъ...пенисите от лоша хигиена, баси...
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Някой канил ли е филипинка в България,ако е каква е процедурата?

                          Кольо, тия у Филипините са католици

                          http://www.pravoslavieto.com/calenda...e_Gospodne.htm
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • #14
                            От: Някой канил ли е филипинка в България,ако е каква е процедурата?

                            Отделно че обрязването като средство за борба с инфекциите е доста по-старо от исляма.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Някой канил ли е филипинка в България,ако е каква е процедурата?

                              Първоначално публикуван от Борислав Ангелов (fnqkhhhzzz) Преглед на мнение
                              Винаги съм се радвал на авантюристите. Колега, надявам се да си се запознал със съпружеските си задължения според филипинското законодателство, да не те потърси после президента им, яхнал мотор с два пистолета
                              А може ли да го плесне с градинското мотичЕ у куфарника , ако е без каска
                              Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X