От: Бар "Наздраве" 4
Времето едно такова дъждовно, та си налех едно винце и си нарязах бахурче.
Наздраве!
Времето едно такова дъждовно, та си налех едно винце и си нарязах бахурче.
Наздраве!
.......Ачо що бастиса дъбицата бе 
Тук са 43 потребители онлайн. 0 потребители и 43 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар