От: Бар "Наздраве" 4
Като сте рекли, че е рикиено време, си наливам един водкен и казвам наздраве!
Като сте рекли, че е рикиено време, си наливам един водкен и казвам наздраве!


Тук са 76 потребители онлайн. 0 потребители и 76 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар