Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "Наздраве" 4

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "Наздраве" 4

    Ракиено време е ...наздраве
    На нас клиренс ни трябва , не скорост

    Коментар


    • От: Бар "Наздраве" 4

      Допивам кабернето, тази вечер вече ще го довърша, няма да ми се опре половин литър.

      Наздраве.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: Бар "Наздраве" 4

        Наздраве с ракии!
        Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

        Коментар


        • От: Бар "Наздраве" 4

          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
          Допивам кабернето, тази вечер вече ще го довърша, няма да ми се опре половин литър.

          Наздраве.
          Пиянка

          Време е за един водкен с тортен
          Наздраве
          RAV 4
          F650GS

          Коментар


          • От: Бар "Наздраве" 4

            Бира,наздраве.
            Нищо не мога,и нищо не знам...

            Коментар


            • От: Бар "Наздраве" 4

              Първоначално публикуван от FREEFLYER Преглед на мнение
              Пиянка
              Пиянка на пиянка, пиянка вика ли?

              Аз вече приключих с виното, кой сега е пиянка, м?

              Ама наздраве ти.
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • От: Бар "Наздраве" 4

                Наздраве!
                Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                Коментар


                • От: Бар "Наздраве" 4

                  Наздраве .....отче време ли е за десерта
                  На нас клиренс ни трябва , не скорост

                  Коментар


                  • От: Бар "Наздраве" 4

                    Добър вечер!
                    Сядам да пия една ракия,че днеска тежък ден.
                    Вчера са обърнали един камион от новите,и сутрината два часа ни пилиха каЙсиите.
                    Наздраве!
                    .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                    Киа спортаж2000тди 98г
                    Ауди А3 1.9ТДИ
                    Каравана Аdria 390Q

                    Коментар


                    • От: Бар "Наздраве" 4

                      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                      Пиянка на пиянка, пиянка вика ли?

                      Аз вече приключих с виното, кой сега е пиянка, м?

                      Ама наздраве ти.
                      Приключи щото само половин литър, ако беше 2 литра пак щеше да нищиш танковете

                      Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                      Наздраве .....отче време ли е за десерта
                      То минах през десерта и си нарязах малко фиУенце

                      Наздраве!

                      ПП

                      Колчо пак се е включил в танковия биатлон
                      RAV 4
                      F650GS

                      Коментар


                      • От: Бар "Наздраве" 4

                        Добра вечер и от мен!

                        Първоначално публикуван от dedoKoko Преглед на мнение
                        Веси, а какво точно стана? Не щя да запали или що?
                        Наздраве!
                        Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                        И аз на бира. Какво направи колата бе Веси?
                        Наздраве!
                        А бре тъкмо я научих да върви без бензин и тя взе, че ме остави!
                        Недейте момчета, че чак ме е срам да кажа! Ама какво да се прави, да не забравяме, че съм руса по природа, нищо че в момента съм брюнетка!
                        Тръгнах сутринта за работа, излязох на главното и както карах колата изгасна, опитах да я запаля отново, стартера върти, но не иска да запали. Обадих се на кръстникът на Боги да дойде да види какво става и да ме издърпа, че бях на главното шосе. Дойде той, опитах пак да запаля, за да чуе и той какво става не иска, пита ме човекът бензин имаш ли, казвам да, но и той за да се увери погледна - въх незнам как се казва това което показва нивото на бензина. Издърпа ме до сервиза, момчетата там я закачили на компютъра, за да видят къде е проблема, нищо, не показва грешка някъде да има, проверили свещите и решили да видят горивната помпа и тогава разбрали, че в резервоара ми няма грам гориво!!! А онова, което показва нивото на горивото, показва, че има около 20- тина литра. Напълнили те малко бензин и колата запалила без проблем! Та, проблемът бил, че ми е свършил бензина,а онази пущина дето трябва да каже кога свършва се повредила, та подвела и мен и момчетата от гаража.

                        Наздраве!

                        Коментар


                        • От: Бар "Наздраве" 4

                          Аз за това от време на време се отбивам до бензиностанцията...

                          Наздраве.
                          Нищо не мога,и нищо не знам...

                          Коментар


                          • От: Бар "Наздраве" 4

                            Първоначално публикуван от Димитър Колев Преглед на мнение
                            Аз за това от време на време се отбивам до бензиностанцията...

                            Наздраве.
                            А бре рекох да я прескоча тази процедура и аха аха да успея да я науча да върви без бензин и взех та се провалих с гръм и трясък!

                            Коментар


                            • От: Бар "Наздраве" 4

                              Има и такива дето не ходят на безиностанция,пък не са закъсвали никога!
                              Преди познавах един такъв,но от 8г. стана друг човек.
                              Наздраве!
                              .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                              Киа спортаж2000тди 98г
                              Ауди А3 1.9ТДИ
                              Каравана Аdria 390Q

                              Коментар


                              • От: Бар "Наздраве" 4
                                От сукалче не става нищо.
                                Това е залитане на модерния човек.

                                НБай-доброто месо за ядене е от животно на година-година и половина, расло в нормални условия( и не, не е задължително да е "щастливо"), и хранено с нормална храна.
                                Като гледам накъде върви света-след години ще започнат да хранят и животните с лимец и био марули, за да консумират глупаците полезно месо.
                                Ми не.

                                За тричавото месо-един познат залита по тези неща, и за едно събитие беше купил месо от бут. Свински.
                                Очисти го най-щателно от всякакви мазнини, че той изпитва ужас като види сланина, премахна маниакално всички ципи, и го смели на домашната си машина, наследство от баща му.
                                Резултата беше най-тричавите кюфтета които съм ял. Бели на цвят, и нищо общо с общоприетото какво би трябвало да представлява кюфтето.
                                Та сланинка, и то повечко,3-4 филии сух хляб, накиснат във вода и изцеден, става и с галета, яйце или две, по-голяма глава лук, направена почти на каша в "чопъра", скилидка чесън, чубриц, черен пипер, кимион, може и мяалко червен пипер, ама не е задължителен.
                                Омесвате, ако може да престои една нощ-супер, ако не може-и така става.
                                Оформяте кюфтетата, овалвате в брашно, и пържите.
                                Може в свинска мас, може в олио, може и в зехтин, може и в био, за гъзарите, но накрая ще имате кифтаци за които ще говорите дълго.

                                Не ме питайте за грамаж на подправките, всичко е на око и вкус.
                                Има ли желание-има и начин!
                                ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
                                На следващата сбирка,Кольо ще прави киФтета с негов материал!
                                Няма ли да се съберем скоро?
                                Наздраве!

                                .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                                Киа спортаж2000тди 98г
                                Ауди А3 1.9ТДИ
                                Каравана Аdria 390Q

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X