От: Бар "Наздраве" 4
Наздраве, момчета, но аз предавам фронта и отивам да спя, че утре съм отново в змиярникът!
Наздраве, момчета, но аз предавам фронта и отивам да спя, че утре съм отново в змиярникът!

Тук са 43 потребители онлайн. 0 потребители и 43 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар