Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ринг свободен

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ринг свободен

    Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
    Моля, поне тук, спазвайте някакво приличие. Не е, като да сте в "4х4 обсъждане на марки и модели" за да проявявате някакви невъздържани пристрастия. Всеки, дръзнал да пише тук, е достоен за уважение, дори само поради този факт. Ще съм благодарен, ако не пренасяте напрежение от бивши комуникации.
    Ринг Свободен в ОФФа,21 век,не било педераско да си педерасТ ако питаш някои.

    Не се стягай,отпусни се
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • От: Ринг свободен

      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
      ПробвА много пъти все не става, а? Нищо, нема да си на сухо задълго, в тоалетните в моряшките барове по Хондурас и Гватемала ти кълват без грешка. Сам си се фалѝл неколкократно във форумЪт.
      Някой те е разбъркал чак до мозъка Гагич

      Абре това Гагич от ГАГ ли идва,давя се значи на ония език?Закачливец си ти Ей
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • От: Ринг свободен

        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
        Някой те е разбъркал чак до мозъка Гагич

        Абре това Гагич от ГАГ ли идва,давя се значи на ония език?Закачливец си ти Ей
        Не го знам оня (педерасткия?) език но така или иначе нагледно показа на публиката какво значи ДСУ (с ADHD в случая) да налази в тема само щото е видял, че Гагич е писал нещо вътре.
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • От: Ринг свободен

          Ъ?

          До мозъка Гаг до мозъка
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • От: Ринг свободен

            Неведнъж, художествената литература ни е поднасяла доказателства, че психиатрите са по- откачени от пациентите си. От друга страна, да откачиш зорлем си е гадно, та някои предпочитат да перкулясат по собствено желание. Тук, обаче, става дума за поредната проба "докъде мога да стигна". Децата с увреждания, поне, не са така целенасочени в пробите си.
            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

            Коментар


            • От: Ринг свободен

              Дай по- ясно, поне за децата.
              А тези простотии се правят от името на всички ни.
              Даника
              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

              Коментар


              • От: Ринг свободен

                Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                Децата с увреждания, поне, не са така целенасочени в пробите си.
                Няма по-упорито същество на света от едно дете. Пък ако е с увреждания...
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • От: Ринг свободен

                  Ей, стига бе.
                  Като децата сте мама му стара. Никой да да не остане длъжен и на половин дума казана от другия. А знам, че сте умни хора, постъпвайте като такива.

                  И малко поясненеие за разведряване-педерасТ си е човек с нестнадартна сексуална ориентация. Не,ч е ги харесвам или разбирам, ама са си такива.
                  А педерас, без Т накрая е... ами педерас.
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: Ринг свободен

                    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                    Ей, стига бе.
                    Като децата сте мама му стара...
                    Именно. Аз какво обяснявам от няколко страници?
                    Дитьенцито с увреж-да-ний-ца-та! (пасва му мелодията на твоя виден съгражданин - там: "Детенцето с меченцето в ръка")
                    Виж по-горе кой и по какъв повод започна, пък после ми обяснявай що пак трябвало да участвам в това свърталище на ДСУ, ма да не съм ги бил дразнел и т.н.
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • От: Ринг свободен

                      Първоначално публикуван от nbajani Преглед на мнение
                      Малко скучно - предвид това , че Гагич и Боса са твърде отдалечени в пространството

                      Друго щеше да са от една маала и да се спретнат един търкал....

                      https://www.youtube.com/watch?v=qFcvgVK3Df0

                      Да, ама не. Предвид интересите им, по- скоро

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot (19).jpg
Прегледи:1
Размер:94.5 КБ
ID:5822039

                      П.П. Потвърждава се аксиомата, че в чисто мъжко общество споровете обикновено преминават във взаимни обвинения в педерасТлък
                      And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                      Коментар


                      • От: Ринг свободен

                        Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение
                        Да, ама не. Предвид интересите им, по- скоро
                        ...
                        Аз нямам нездрав интерес към пишкоудължители (също разновидност на онази сексуална девиация ), така, че едва ли.
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • От: Ринг свободен

                          Проблемът е, че като затворят Ринга, ще хукнете да си мерите, ъ-ъ-ъ-ъ-ъ, в случая- халките, другаде.
                          Моля ви са, не ми затваряйте темичката, бе. Тя ми вдига ранга и ми трупа точки... спрете са малко.
                          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                          Коментар


                          • От: Ринг свободен

                            Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                            Тя ми вдига ранга и ми трупа точки... спрете са малко.
                            Това пък откъде го реши? Нито точки трупаш, нито дори броячът на мнения се променя, ако пишеш тук.
                            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                            Коментар


                            • От: Ринг свободен

                              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                              Аз нямам нездрав интерес към пишкоудължители (също разновидност на онази сексуална девиация ), така, че едва ли.
                              А здрав интерес ли имаш?
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • От: Ринг свободен

                                Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                                Проблемът е, че като затворят Ринга, ще хукнете да си мерите, ъ-ъ-ъ-ъ-ъ, в случая- халките, другаде.
                                Моля ви са, не ми затваряйте темичката, бе. Тя ми вдига ранга и ми трупа точки... спрете са малко.

                                Е за какво да я затворят,нали уж е за закачки със закачливец?
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X