Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ринг свободен

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ринг свободен

    Първоначално публикуван от nbajani Преглед на мнение
    Ха , за първи път влизам в този раздел... Тука наказания заради (нездравосилно) писане раздават ли ?
    ...
    ...
    М-м-м-м, може да се каже, че има някакъв политически чадър над тая тема, но не разчитай много на това. По принцип е създадена като колектор на утаечни процеси и в този смисъл, тук трябваше да се пишат предимно глупости и откровен спам. Както обикновено, обаче, май и тая идея не сработи, както беше замислена. Добре е да се прочетат пак правилата, преди да решиш кои бариери да прескачаш. Дори и тук.
    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

    Коментар


    • От: Ринг свободен

      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
      А аз като ти качвах,че си падаш гей не ми вярваше...
      Толкоз години не спря да си търсиш партньор да та таквози из нетя и по-специално в този форум?
      Ем преди години ти казах, че не съм ти навит... Ма така е, тя диагнозата верно е ADHD и не съм ти я поставил аз.
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • От: Ринг свободен

        ... от друга страна, личните нападки и обиди, все още, дори и тук, са неприемливи.
        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

        Коментар


        • От: Ринг свободен

          Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
          ... от друга страна, личните нападки и обиди, все още, дори и тук, са неприемливи.
          А-а-а-а, да вземеш да уточниш:
          1. Неприемливи са, ако за написани от Гагич.
          2. Толерират се, ако са написани от ДСУ *, например с ADHD.
          3. Акламират се и аплодират се, ако са написани от ДСУ и са насочени против Гагич!

          (*ДСУ = Дете С...У..., сещате се)
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • От: Ринг свободен

            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
            .... Ще се появи като му свърши ангажимента в Копривщица.....
            Първоначално публикуван от Малкия Румба Преглед на мнение
            Давцът от няколко месеца... а бе, направо си е половин година вече ... е негър. В Копривщица.
            Ма чекайте малко, бре хора ! Че кво като е в Копривщица ?!

            Ся , не знам колко Копривщици има по света, ма ние спрягаме тая дето си е в Бг. А там нет си има . Сигурен съм , щото поне единия доставчик ( ако изобщо са повече) е член на Форума. Т.е Копривщица си е част от цивилизацията .

            ... с други думи - davc едвали не пише , щото нема нет .... нещо друго ще да е ... освен ако ангажиментите му не са секретни
            Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

            Коментар


            • От: Ринг свободен

              Е аз познавам поне един човек със секретни ангажименти, па си пише човека.
              Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

              тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

              Коментар


              • От: Ринг свободен

                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                Толкоз години не спря да си търсиш партньор да та таквози из нетя и по-специално в този форум?
                Ем преди години ти казах, че не съм ти навит... Ма така е, тя диагнозата верно е ADHD и не съм ти я поставил аз.
                Аз не съм от тия па ти,че не си навит ммммммм много Гейско Гагич,много Гейско
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • От: Ринг свободен

                  Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                  Аз не съм от тия па ти,че не си навит ммммммм много Гейско Гагич,много Гейско
                  У слънчева Калифорния всички сте от тия. Само някоЙ мексиканци май не са, ма Тръмпи ще ги депортира.
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • От: Ринг свободен

                    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                    У слънчева Калифорния всички сте от тия. Само някоЙ мексиканци май не са, ма Тръмпи ще ги депортира.
                    Ревнал си за правата на педерасите ли?Или обичаш Мексиканци?
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • От: Ринг свободен

                      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                      Ревнал си за правата на педерасите ли?Или обичаш Мексиканци?
                      Виж, зЕми си тОпни г@за `гат минаваш с яхтата покрай некое стадо делфини - може някой млад разгонен мъжкар да те ощастливи, зер-белким-чунким мирясаш малко.
                      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                      Коментар


                      • От: Ринг свободен

                        Не става,те налитат на педераси като тебе само,при мен не кълват за радост
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • От: Ринг свободен

                          Малко скучно - предвид това , че Гагич и Боса са твърде отдалечени в пространството

                          Друго щеше да са от една маала и да се спретнат един търкал....

                          https://www.youtube.com/watch?v=qFcvgVK3Df0

                          Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

                          Коментар


                          • От: Ринг свободен

                            Аз педераси не бия,много педерастко това

                            Хахахха видеото бива,къде ги намираш
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • От: Ринг свободен

                              Моля, поне тук, спазвайте някакво приличие. Не е, като да сте в "4х4 обсъждане на марки и модели" за да проявявате някакви невъздържани пристрастия. Всеки, дръзнал да пише тук, е достоен за уважение, дори само поради този факт. Ще съм благодарен, ако не пренасяте напрежение от бивши комуникации.
                              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                              Коментар


                              • От: Ринг свободен

                                Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                                Не става,те налитат на педераси като тебе само,при мен не кълват за радост
                                ПробвА много пъти все не става, а? Нищо, нема да си на сухо задълго, в тоалетните в моряшките барове по Хондурас и Гватемала ти кълват без грешка. Сам си се фалѝл неколкократно във форумЪт.
                                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X