Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ринг свободен

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ринг свободен

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    Гагича да не се инати, ами да си идва и да си пише в своя стил.
    И аз два-три пъти спирах да пиша(единия опът насилствено, че много чувствителни америкоживущите), ама форума е като наркотик-веднъж опиташ ли-не можеш вече без него.

    Та Гагич(извинявай, ама не ти знам името, та те гагичосвам)-ела си бе, найш ли как е скучно без теб. Форума си има емблематични личности, а ти си от най=ярките такива.
    Спри с детското сърдене и постъпи като зрял човек.
    Е-е-е-ех, как бих искал да пишеш и за мен такива сърцераздирателни слова, ако си отида оттук...
    Дано ги оцени другаря Гагич.
    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

    Коментар


    • От: Ринг свободен

      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
      ... и постъпи като зрял човек.
      Постъпих. По-точно отстъпих. Дадох мегдан на децата с увреждания. След системен и последователен натиск от модераторския състав. Опитай се да съставиш списък на хората, които са били директно баннати или като мен - принудени да напуснат. Няма да ти стигне хард-диска. Па се вайкате защо форумът не бил вече нито за оффроуд, нито бил "каквото беше". Имал съм било лични разговори, било кореспонденция с хора, които вече не пишат тук като Drukman, quadra, Алекс Маринов, Danika... Всички са прогонени, не баннати, а принудени да спрат да пишат, защото насилствено моделираният профил на форума просто не е за тях.
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • От: Ринг свободен

        Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
        Е-е-е-ех, как бих искал да пишеш и за мен такива сърцераздирателни слова, ако си отида оттук...
        Ами това си е в твоите ръце. Действай.

        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
        Постъпих. По-точно отстъпих. Дадох мегдан на децата с увреждания. След системен и последователен натиск от модераторския състав. Опитай се да съставиш списък на хората, които са били директно баннати или като мен - принудени да напуснат. Няма да ти стигне хард-диска. Па се вайкате защо форумът не бил вече нито за оффроуд, нито бил "каквото беше". Имал съм било лични разговори, било кореспонденция с хора, които вече не пишат тук като Drukman, quadra, Алекс Маринов, Danika... Всички са прогонени, не баннати, а принудени да спрат да пишат, защото насилствено моделираният профил на форума просто не е за тях.
        Наясно съм за какво говориш, но не вярвам "прогонването" да е плод на някакъв замисъл от страна на злите модератори или управата на форума. Просто всеки случай си има конкретика, която е само за този случай.
        Добави малко лично отношение, малко острота на харктера, и става ясно защо много хора са "прогонени". Според мен повечето са се "самопрогонили".

        Има една максима: Децата казват "искам", а възрастните казват "трябва".
        Ако се имаш за дете...
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • От: Ринг свободен

          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
          ...Наясно съм за какво говориш, но не вярвам "прогонването" да е плод на някакъв замисъл от страна на злите модератори или управата на форума. Просто всеки случай си има конкретика, която е само за този случай.
          Добави малко лично отношение, малко острота на харктера, и става ясно защо много хора са "прогонени". Според мен повечето са се "самопрогонили".
          Става и "самопрогонили". Влизаш в някакъв клуб или помещение някакво, там започват да те плюят тумба деца с увреждания. Ако речеш да им отговориш, ама каквото и да било, скача "охраната", набиват те и те изгонват от помещението. Така веднъж, два пъти, три пъти. Разбираш, че това явно е клуб само за деца с увреждания и повече не влизаш там. Или пък ти се казва в прав текст, че нямаш място там и ако още веднъж влезеш, ще бъдеш изгонен завинаги. Еми, "самопрогонваш се". Взимаш решение повече да не влизаш.
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • От: Ринг свободен

            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            Ами това си е в твоите ръце. Действай.


            Наясно съм за какво говориш, но не вярвам "прогонването" да е плод на някакъв замисъл от страна на злите модератори или управата на форума. Просто всеки случай си има конкретика, която е само за този случай.
            Добави малко лично отношение, малко острота на харктера, и става ясно защо много хора са "прогонени". Според мен повечето са се "самопрогонили".

            Има една максима: Децата казват "искам", а възрастните казват "трябва".
            Ако се имаш за дете...
            Що не подадеш за модератор?
            А тези простотии се правят от името на всички ни.
            Даника
            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

            Коментар


            • От: Ринг свободен

              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
              Става и "самопрогонили". Влизаш в някакъв клуб или помещение някакво, там започват да те плюят тумба деца с увреждания. Ако речеш да им отговориш, ама каквото и да било, скача "охраната", набиват те и те изгонват от помещението. Така веднъж, два пъти, три пъти. Разбираш, че това явно е клуб само за деца с увреждания и повече не влизаш там. Или пък ти се казва в прав текст, че нямаш място там и ако още веднъж влезеш, ще бъдеш изгонен завинаги. Еми, "самопрогонваш се". Взимаш решение повече да не влизаш.
              Това е твое виждане. Според мен лош номер ти изигра начина по който пишеш. Стилът дразни много хора, и те първосигнално се опитват да те дразнят в отговор. И от играчка лесно става плачка.
              Това пък е моето виждане. И двамата не знаем много неща които всеки знае за себе си, и не можем да преценим реално ситуацията.

              Но все пак форума без Гагич определено е по-постен. И не вярвам някой да иска насила да те прогони, умните хора те разбират какво говориш, а на глупавите просто не обръщай внимание, не си заслужава разправията с тях. И мен ме дразнят много хора, но някак се научих да не им обръщам внимание.
              Пак си помисли...

              Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
              Що не подадеш за модератор?
              Аз не ставам за такова.
              За да имаш власт да триеш, наказваш, или другите модераторски права трябва да имаш самочувствието на по-умен или по-можещ от този над когото упражняваш тези си права.
              Аз имам самочувствие на по-умен от трима човека тук. Дали не бяха и двама...

              Пък и за модератор се иска коравосърдечие и да можеш да пиеш човешка кръв, а на мен ми е гадна.
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • От: Ринг свободен

                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                Според мен лош номер ти изигра начина по който пишеш. Стилът дразни много хора, и те първосигнално се опитват да те дразнят в отговор.
                Това е коментирано няколко пъти. В началото пишех учтиво, на книжовен български език, без правописни грешки, както винаги съм се старал да пиша. Децата с увреждания обаче ме фиксираха като очевидно чуждо за общността им тяло и започнаха с подигравките и обидите. А аз влизах само за да черпя информация за марката "Jeep" и да споделям своя скромен ПОТРЕБИТЕЛСКИ опит с нея. Ама не би. То не беше "Абе, Муньо, ти колко дЕфринцЯла си разглобил, колко двЕгателя си цепѝл, чи толкУз Ногу знаЙш?!" Плахите ми опити да посоча линк в интернет (нали и този форум е в интернет?) където пише същото, което съм казал, доведоха до масово "Мухахахаха!!! КлавЯтурен спицЯлиС!!! Гугъл-майсторче!!!" Ибо само в учебника на проф.Кухолейкин и доц.Бухасчук от Магаданското МеЙ, издание 1951 г. пишело истината. Еми, започнах и аз да пиша така, както пишат децата с увреждания. Но-о-о-о, свирено! Край! МСТБГ се превърна в национален форумен спорт. Опитах се да го играя и аз, но бях многократно трит и банван от модератори. Последния път - изключително вероломно от член на Пиротския революционен централен комитет Еми, ясно, предавам се.
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • От: Ринг свободен

                  Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                  Това е коментирано няколко пъти. В началото пишех учтиво, на книжовен български език, без правописни грешки...
                  ...Еми, ясно, предавам се.
                  Страмно (както викаше малкият, допреди няколко години) на мен, досега никой не ми е налитал, задето пиша на човешки- български. Доколкото мога, де! Поне се старая.
                  Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                  Коментар


                  • От: Ринг свободен

                    Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                    Страмно (както викаше малкият, допреди няколко години) на мен, досега никой не ми е налитал, задето пиша на човешки- български. Доколкото мога, де! Поне се старая.
                    Ти си здраВ сиЛ, търговски партньор и прочие. А и децата ъ-ъ-ъ... в неравностойно положение... те мислят за... шивач. Което не е толкова престижно като тенекеджия, тракториС, кУНбайнер или дори като шАфьор на камьон, но все пак е търпимо. Можеш да се подмотваш покрай величавите им мнения.
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • От: Ринг свободен

                      Гагич, умееш много увлекателно да пишеш, с кеф ти чета постовете из темите ти, мен ако ме питаш, директно бих ти дал модераторски права, сигурен съм че рейтинга на форума ще се дигне върхово...

                      Коментар


                      • От: Ринг свободен

                        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                        Това е коментирано ......................
                        Мама му стара, чувствителен си като ученичка в първи мензис...
                        Ся, аз да се обидя ли задето според квалификацията на професията ми(според теб) съм дете с увреждане, м?

                        Игнорирай левите и тъпи изказвания, и общувай с нормалните хора, по нормален начин. Цупенето е детинска постъпка, не мислиш ли?
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • От: Ринг свободен

                          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                          Игнорирай левите и тъпи изказвания, и общувай с нормалните хора, по нормален начин. Цупенето е детинска постъпка, не мислиш ли?
                          Не се цупя и не обиждам никакви професии тука. Аз самият, знаеш, работя нещо като боклукчия
                          Просто модераторите не са надушили, че съм тук, та гледам стоят си (все още) мненията ми. А и дечицата с увреждания явно не следят този раздел, та не са налазили и те.
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • От: Ринг свободен

                            Дали Гагич ще се завърне в "лоното на правата вяра" или не , си е чисто негово решение .
                            Обаче за протокола : Гагич (иска или не иска) е явление в този форум. Здравите сили го наричат "Гагичосване" .
                            Между другото, сред тумбата "гагичосани" е и моя милост , в раздел "Жалки подражатели" ...с което леко се гордея

                            Друже Гагиче , жИвели !
                            Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                            Коментар


                            • От: Ринг свободен

                              Ъъъ...."оня" форум, чиетоимеисъществуваненебивадасеспоменаватук е тозчас във вечните ловни полета...или проблемът е в моя телевизор?
                              And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                              Коментар


                              • От: Ринг свободен

                                Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение
                                Ъъъ...."оня" форум, чиетоимеисъществуваненебивадасеспоменаватук е тозчас във вечните ловни полета...или проблемът е в моя телевизор?
                                От една седмица.
                                Виж от това мнение нататък:
                                Първоначално публикуван от Тропчо
                                Само аз ли не мога да вляза в "оня форум"? От вчера, досега.
                                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X