От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Taка, по-добрата част от мен вече е на Перла. Ще ми се и по-лошата да беше там...
Наздраве!
Taка, по-добрата част от мен вече е на Перла. Ще ми се и по-лошата да беше там...
Наздраве!


Тук са 114 потребители онлайн. 0 потребители и 114 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар