От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Пък той да нагъва шопска, дето няма даже кюфтета в нея...
Наздраве с червено винце.
Пък той да нагъва шопска, дето няма даже кюфтета в нея...
Наздраве с червено винце.
...наздраве
Тук са 37 потребители онлайн. 0 потребители и 37 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар