От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Пак сме само ние, ама аз си свикнах да метем и да затваряме.
Айде наздраве!
Пак сме само ние, ама аз си свикнах да метем и да затваряме.
Айде наздраве!
...за меса и салати
...наздраве с бирка
Тук са 34 потребители онлайн. 0 потребители и 34 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар