Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от Гриша Преглед на мнение
    Я бързо по местата и си налейте по едно за здравето на Преслав....
    Аууу, как щях да изтърва зетя..... Да го слушате много, да е здрав и само здраво да размахва шпагата и ай наздраве!
    The Flat Earth Society has members all around the globe.

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Гриша, да ви е жив и здрав!

      Наздраве!
      Кръвна група 0+

      Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Гриша,жив и здрав да е и много да го слушате.Наздраве!На ракии и доматен сок.
        Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Добра вечер!
          Гриша, да ви е жив и здрав малкия Д'Артанян и много да го слушкате!

          Деде, и на теб да е жив и здрав юнака!

          Пия за рождениците!

          Наздраве!
          Your conscience is all you can take to your grave.

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Много рожденници днес ...честито на Дедо Коко , и на Гриша , наздраве за наследниците ви
            На нас клиренс ни трябва , не скорост

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Зетя е голямо съкровище. Добре, че не се е метнал на сват ми. Сипах си винце за негово здраве и пак - наздраве!
              The Flat Earth Society has members all around the globe.

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                Зетя е голямо съкровище.
                Наздраве за зетя!
                Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Още едно наздраве за зетя !

                  Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                  Из "Златния телец"

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Последното социологическо проучване сочи, че нема незаета къщурка за Нова Година (освен моята, ама не мога да ви побера всичките).

                    Та ако няма други идеЙ, отлагам мероприятието за Трифон Зарезан по стар стил.

                    Наздраве!
                    The Flat Earth Society has members all around the globe.

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Първоначално публикуван от Гриша Преглед на мнение
                      Я бързо по местата и си налейте по едно за здравето на Преслав. Днес чуква десет лазарника.
                      Сутринта му пожелах да не ядосва баща си... майка си... (т)може

                      Наздраве на всички

                      п.п Деде, да ти е жив и здрав синковеца, много радост да ти носи!
                      Абе и теб хич не те щади
                      !Да е жив и здрав и много успехи занапред!Наздраве!
                      HONDA DOMINATOR 650
                      ОРЕЛ ASTRA
                      РСПБЗН-Приморско

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
                        Наздраве за зетя!
                        Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                        Още едно наздраве за зетя !

                        Я тоя съм го виждал , доста буен младеж ( тежко му на Гришата ) та наздраве за него
                        На нас клиренс ни трябва , не скорост

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Честито на празнуващите. Наздраве!
                          Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Добър вечер!
                            Ауууууу навън е кучешки студ!

                            Първоначално публикуван от dedoKoko Преглед на мнение
                            Весито и тя не издържала, та се метнала на гърба на Колето и съответственно се аватаропроменила, щото Колю не и дал да пие кисело зеуе с вино.
                            Кольо не знаел как се пие шампоанско с боядисан хайвер, щото Пламен го боляла главата от мехурчетата...

                            А пък междувременно, ей тъй тихичко общо взето, моя Христаки (малкия непрокопсаник) стана вчера на 19, та да не ме биете:



                            [ATTACH=CONFIG]759121[/ATTACH]

                            Назкайве!
                            Ами да, лош Кольо не дава да пия вино с кисело зеле, ама то е щот е хубаво зелето и да има повече за него А пък и той има големичък гръб, тъй че няма да се озори много с носенето ми!

                            За мен тортата и да ти е здрав, обичан и обичащ всичко останало се прави или купува!

                            Гриша и Иве да ви е здрав рожденикът, много радост и поводи за гордост да ви носи!

                            Наздраве!

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Преслав е най-кроткия от цялата ми рода. Гришата не може да го стигне, щото не е човек.

                              Наздраве!
                              The Flat Earth Society has members all around the globe.

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Честито и от мен!
                                И моят е диване - научил се е да се качва на мотора и да го пали... Накичил кучето с щипки за пране и натиснал котето да му мие зъбите.
                                Преди месец, донесе на майка си една водна змия (аз му я дадох) Но гърмяща змия, плаши ли се от водна...
                                Наздраве!
                                "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 37 потребители онлайн. 0 потребители и 37 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X