Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Абе гледам по ебая едни инсталации със стар хладилник, дето се ползва да охлажда кега, бутилка въгледвуокис, кег и кранче. Било по-добре, отколкото да се охлажда бирата по време на наливането. И инсталацията не е скъпа, стига да имаш хладилник и бутилката въгледвуокис.

    Нещо съм го ударила на романтика и нема май да ми мине..



    Наздраве!
    The Flat Earth Society has members all around the globe.

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Талибанско е.
      Баси, щом ще слагам кега в хладилника, мога да си купя направо два стека бира и да я наредя като цепеници по рафтовете на хладилника.

      Да поясня, че пред мен не стои проблема с отворена и неизпита двулитровка бира...

      Наздраве.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Бе то се прави като мебел, едно малко хладилниче и хоп:



        Са не се фащай да ме заяждаш за снимката, все ще схванеш сложната идея.

        Наздраве!
        The Flat Earth Society has members all around the globe.

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          На мен двулитровка някои вечери ми малее.

          Вие пийвате и ракийка, та затова.
          Или 2,3 или 2,5 мегатона.
          Наздраве!

          Виве, като се с добиеш с такова, че ти дойдеме на госкье да го полиеме

          Айде!
          Your conscience is all you can take to your grave.

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Виво, зарази ме с тази тъга и меланхолия...



            Наздраве.
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Такава меланхолия ме е фанала, че ровя из стари снимки и..... абе няма да показвам кво намерих, че Тарга ще се сърди.

              Наздраве!
              The Flat Earth Society has members all around the globe.

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                При мен е редкост да се заровя до стари снимки, ма тъ разбирам.
                Требе да си нагласим скенеро...
                Наздраве, Виве!
                Нема'се коркаш, зер толкова е ...
                Your conscience is all you can take to your grave.

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Саше, те жените не са като хората бе. Няма, няма, па току изпратят по някой изненадващ есемес.
                  И объркат всичката подредба на живота на обикновения мъж...

                  Айде наздраве.
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Къф СМС те гони ве, Коле? Просто си седя тука, мрънкам си и си подсмърчам и те така.

                    Наздраве!
                    The Flat Earth Society has members all around the globe.

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Не от тебе ма...
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Коле, мое и така да е , ама...





                        Наздраве!
                        Your conscience is all you can take to your grave.

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Виве. Първо да е жива и здрава майка ти. Всъщност при забързания ни живот, малко време отделяме на родителите си. А те милите не искат много, само от време на време ПОНЕ да се обадиме. Ма повечето от нас са маскари (поне аз) и ми е тъпо, като се сещам.
                          А иначе Споко де. До 80 няма да изкараме.
                          За инсталация скоро гледах, че както знаеш и жИната само и единствено употреблява бира. Има си цял сайт за любителите на наливната бира!
                          А и на мен напоследък нещо ми супер сдухано. Пиене не помага мамка му. Аз и не залагам на това де. Ма вечер се качвам на черешата от не повече от три.
                          Дега съм на две и половина (че ги пия неправилно по малки). Ше ви разправям друг път що не се пият малки, ама. ... не сега.
                          А Наздраве!
                          Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                          тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Чшшш, ей, я се стегнете!
                            Аз ако седна да споделям гадостите (компресирано - само изброявайки, без детайли) ден по ден от последите пет години - отиде годината, и на повечето от вас ще съм докарал болестни състояния непознати на съвременната медицина

                            Та толкова за единственият ни живот на тази планета. Носете си новите дрехи и изучете децата си.
                            Това е!
                            Всичко останало е суета и гонение на вятъра!

                            Наздраве, Ви, радвам се, че Ви познавам

                            Наздраве и на тези, който не влизат в бара, а само надничат... Причини бол...

                            Поздрав:

                            Последно редактирано от Гриша; 08-08-14, 20:50. Причина: Забравих поздрава
                            Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Стояне, почти същото го мисля и аз. Пиенето го пия не за да подтисна някакви чувства или нещо такова, а просто защото ми харесва да го пия. Даже и не искам да се напивам.Е, малко може де, то е за блясък в очите...

                              За родителите... Един от най ярките ми спомени е как се развиках много яко на майка ми(бях много изнервен от злополучния комбайн който притежавах за година), и това седмица-две преди да си отиде. Знам, че ми е простила, още повече, че след случката пак си имахме нормалните отношения, но в душата си стои едно гадно нещо, и няма махане.
                              Когато и аз преритам за последно-тогава и ще изчезне, а засега си живея с този спомен.

                              Ама няма как-трябва да си го живеем живота, няма друг начин.

                              Наздраве.

                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Кви 80-се, аз ако дочакам 50-се курбан ще давам. Тва е едно от нещата, дето ме сдухва, толкова малко е трябвало от моя страна, за да доставя радост на старците. А аз все бързам... и за кво? За да се опитвам да избягам от собственото си смотано ежедневие, дето все по-често не мога да търпя? За да се прибера в празна къща, дето няма кой да ме напсува, а си оставих здравето и най-хубавите години от живота, за да я построя? Абе ще си се сдухвам и тва си е, заслужила съм си го....

                                Наздраве!
                                The Flat Earth Society has members all around the globe.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 62 потребители онлайн. 0 потребители и 62 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X