От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Наздраве!Биричка от наливната.
Наздраве!Биричка от наливната.

Деди,такива речни плажчета знам че....ммммм!
Деди,такива речни плажчета знам че....ммммм!
Ако е влязла - пускай таралеж да я гони
Ако е влязла - пускай таралеж да я гони 
Наздраве!
, и са с една бирка ви казвам наздраве
.....Ачо добре е така като има кой да гледа децата нали
Почти сме забравели с Дида времето преди децата!Тук са 29 потребители онлайн. 0 потребители и 29 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар