Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Баа маа.у. Тука у Софето на дедо Господ му се развали тоалетното казанче и има проблеми с токовете,или пък със центровката на запалването, че се святка...да не говорим. че и аспуха не му е у ред
    Последно редактирано от dedoKoko; 10-06-13, 16:38.
    Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Направо изгубих София от поглед, само чернилка... Тук засега ни обикаля и капка не е паднала...

      Нназдраве, на биричка.
      The Flat Earth Society has members all around the globe.

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Не знам колко колеги се обаждаха да ми кажат, че моторът ми го бие градушката. Той да не е някое кашкавалено китайче))
        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          А при мен е чисто лято. Слънце, без вятър, жега.

          Довечера ще имам гости-да почерпим наши хора които не можаха да дойдат на аборигенската. Та пак съм на маса.
          Да се пукат душманине
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            И аз съм с мотора... Проблем е докато съм сух, след това се свиква... Не спира таа гад./
            Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Абе, мотористите, айде сега някой да каже виц за Заз-а?

              Навремето едно приятелче имаше Заз и най-обичаше в такова време да мине покрай спирката на Плиска - сваля прозореца и се провиква към мократа, премръзнала тълпа, чакаща автобусите за някъде: "Сега някой да каже виц за Заза"?

              Наздраве!
              The Flat Earth Society has members all around the globe.

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Наздраве, дами и господа!
                Доби, да ти е жива и здрава щерката и много щастие и късмет да има!
                Пия за нейно здраве!
                Your conscience is all you can take to your grave.

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
                  Абе, мотористите, айде сега някой да каже виц за Заз-а?

                  Навремето едно приятелче имаше Заз и най-обичаше в такова време да мине покрай спирката на Плиска - сваля прозореца и се провиква към мократа, премръзнала тълпа, чакаща автобусите за някъде: "Сега някой да каже виц за Заза"?

                  Наздраве!
                  Както знаеш, сме завъдили доста превоз, че и служебен такъв, с който реално разполагаме. Що ли караме матор?
                  "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                    ...Що ли караме матор?
                    Щото Ви апе козъта?

                    Наздраве!
                    The Flat Earth Society has members all around the globe.

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Ей, най-после в къщи. От 3 дни само работа от обяд до 4 сутринта, спиме у коуешката до 10 и пак работа.
                      Ае.....................
                      Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                      -----------------------------------------------
                      Питието определя съзнанието....
                      -----------------------------------------------
                      0887770735

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
                        Ей, най-после в къщи. От 3 дни само работа от обяд до 4 сутринта, спиме у коуешката до 10 и пак работа.
                        Ае.....................
                        Ма вий само спите ли? Баси заспалия Герги...
                        Наздраве!
                        Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          То на тази възраст какво друго му остава, освен да си пие айрянчето и да свети на коуешката, докът тя се забавлява с някой момък на стероиди
                          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Доби,дати е жива и здрава,и само успехи в живота!Наздраве!
                            Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                            Не знам колко колеги се обаждаха да ми кажат, че моторът ми го бие градушката. Той да не е някое кашкавалено китайче))
                            Да,ама не е и Доминатор!Така че бЕгай да го прибираш!Наздраве!

                            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                            А при мен е чисто лято. Слънце, без вятър, жега.

                            Довечера ще имам гости-да почерпим наши хора които не можаха да дойдат на аборигенската. Та пак съм на маса.
                            Да се пукат душманине
                            И тук днес беше най-хубавия и горещ ден от седмица насам,наздраве на цялата маса!

                            Първоначално публикуван от Гриша Преглед на мнение
                            И аз съм с мотора... Проблем е докато съм сух, след това се свиква... Не спира таа гад./
                            Нема се плашиш!Наздраве!

                            Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
                            Щото Ви апе козъта?

                            Наздраве!
                            Апене,ма пък си е кеф!Наздраве!

                            Първоначално публикуван от dedoKoko Преглед на мнение
                            Баа маа.у. Тука у Софето на дедо Господ му се развали тоалетното казанче и има проблеми с токовете,или пък със центровката на запалването, че се святка...да не говорим. че и аспуха не му е у ред
                            Не,на дядо боже му няма нищо,просто си в шопландия!Наздраве!
                            HONDA DOMINATOR 650
                            ОРЕЛ ASTRA
                            РСПБЗН-Приморско

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
                              Така че бЕгай да го прибираш!Наздраве!
                              Прибрах се барабар с маторя през дъжда и града. Не ме мисли Доминатор карах, кът бех малък
                              Доби, честито!
                              Наздраве
                              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Наздраве!
                                The Flat Earth Society has members all around the globe.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X