От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Петък е, разрешава се бира с цариградски кюфтенца.
Наздраве!
Петък е, разрешава се бира с цариградски кюфтенца.
Наздраве!
...наздраве
...наздраве с ракийка и бахурче ...
Тук са 27 потребители онлайн. 0 потребители и 27 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар