От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Убуу де, аз на пладне пих бира и четох тук, пък що не съм казал наздраве
Ае сега наздраве с един бир
Убуу де, аз на пладне пих бира и четох тук, пък що не съм казал наздраве
Ае сега наздраве с един бир
Ма не съм снимал де!
Ма не съм снимал де!
...наздраве морски
Ма не съм снимал де!


...наздраве морски 



Тук са 35 потребители онлайн. 0 потребители и 35 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар