От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
У мискини, само мискинлъци ви у кАруните
Да си лягма, че се изморих доста днес
НАздраве и лека
У мискини, само мискинлъци ви у кАруните
Да си лягма, че се изморих доста днес
НАздраве и лека

Тук са 21 потребители онлайн. 0 потребители и 21 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар