От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Добро утро от Разлог, пътуваме си за Благоевград а и тук вали сняг почнало е да побелява....
Добро утро от Разлог, пътуваме си за Благоевград а и тук вали сняг почнало е да побелява....
Тук са 193 потребители онлайн. 0 потребители и 193 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар