От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Най-после седнах у ПЪнчаревската бирария!
Наздраве!
Най-после седнах у ПЪнчаревската бирария!
Наздраве!
Много отсъствия съм натрупал 


Тук са 19 потребители онлайн. 0 потребители и 19 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар