От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
А Наздраве.....и кво сега Ивето...грипава....Вивето, на бирка....другите на кой каквото има.
А Наздраве.....и кво сега Ивето...грипава....Вивето, на бирка....другите на кой каквото има.
Тук са 46 потребители онлайн. 0 потребители и 46 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар