Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
    М, и кво? Само постни пържоли без яйца? А кюфтетата как ша ги праим?

    Наздраве!
    То аз да си призная добре че от мен не чакат да постя.....а и ако сичкото народ пости тез месарници ША Фалиргат ...а то сега тряя да подпомагаме производството хеле пък българското....като българска бяла Ландра(свиня демек)
    Виве затуй около 40 дни и аз минавам на зеленчуци от кокал рязани...това пържол, КиФтя, черен Дроб, Надита на връзки, и още таквиз..
    Наздраве!

    п.п.Иве, редувай грипекс със тайлонхот, със парацетамол и подобните им така по лесно се справяш....и бързо оздравяване хубавице!
    Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
      МинАх на водка
      Наздраве
      Милков,гледашли,наздраве
      HONDA DOMINATOR 650
      ОРЕЛ ASTRA
      РСПБЗН-Приморско

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Ако имах гарнитура за главата на двигателя-щях да го сглобя.
        Ама пусто нямам, най-вероятно в понеделник ще дойде, та тогава ще дам и главата да я ошлайфат, да и припаснат клапаните, да сменят гумичките, и след като е готова-до два-три дни форд нисана трябва да се движи.
        Ако нещо не съм се осрал с ремонта де... Ама засега всичко е точно, не ми остават излишни части, та най-вероятно всичко ще е наред. Остава само да сложа главата, и после монтаж в джипа.

        Наздраве направо с червено подарено.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Наздраве!
          Your conscience is all you can take to your grave.

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Наздраве!
            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Саше, хайде Наздраве!
              Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Едва сколасах (бахти думата, а дали така се пише...) да се домъкна - това домакинската работа не е като оная работа! Готвене (Аз това! - утрото ще покаже покаже по разход на тоалетна хартия), миене на чинии (и две тенджери + една тава) и други... гадости (абе, как го правите вие жените, та не изглежда толкова гадно, баси). Та за к'во се мъчих с тия скоби и запетаи!? А-ха... ми за Наздраве
                Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Брат'чед, съчуствам ти! Добре, че жената почна да попипва с тая ръка, та ми се разредиха срещите с мивката..
                  Наздраве!
                  edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    НаздравЕ
                    RAV 4
                    F650GS

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                      Брат'чед, съчуствам ти! Добре, че жената почна да попипва с тая ръка, та ми се разредиха срещите с мивката..
                      Наздраве!
                      Мерси, брат'чед. Дали да не не споделим на Тигъра какво сме му намислили... щото гледам наднича!?
                      Наздраве (бахти кефа е да напиша тая дума)
                      Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Гриша, вчера аз бях така. Моята пък докато реже зейето за салата си отрязала малко кожа, със съвсем мъничко месце. Ама едва се забелязва. Охка, приплаква, все едно ще ражда.
                        Няма как, заех се аз с готвенето. Донарязах зейето, настъргах два моркова, овкусих и разбърках.
                        Почистих рибата(уж я купуваме почистена, ама някои риби са си направо с люспите и половината черва), после пържих, и така. Ама не съм се ошашкал, щото имам опит, два -три месеца аз съм се грижил за ежедневните неща в къщата, поради невъзможност на жената да върши каквото и да било.
                        Като се видим ми напомни да ти разкажа, че не е за всеослушание.

                        Наздраве.
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Коле, обещавам
                          Ти пък ми напомни да ти разкажа как за малко да кърмя...

                          Наздраве.

                          п.п. Само Ачо да не чуе
                          Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            За кърменето- и аз съм кърмил. Ама не бебета, доста по-големи.
                            И не от цица, а от друго.
                            И не пускам мляко...

                            Остана доволна.

                            Наздраве, аз се предавамч е утре отивам да донаторя нивата докато съвсем не се е разкаляло. Баси опаката година за земеделието дето става...
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3











                              Наздраве!
                              Последно редактирано от Румен Петров - RFF; 13-03-13, 23:01.
                              Р.П.(RFF) 0898677590
                              Пътна помощ
                              ДЕНОНОЩНО

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Откъде изкопа Мирчата? Той е от моето поколение.
                                Наздраве!
                                Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 29 потребители онлайн. 0 потребители и 29 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X