Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Баси смеха. Кой знае от кога няма ток, не само, че се гримирах на тъмно и нямаше дори кафе, ами и ЮПС-а на гаражните врати финиширал и не можах да изкарам никъв автомобил навън. Та добре, че една комшийка ни закара с Мия, кой на училище, кой на работа...

    Поздрави на ЧЕЗ!

    Добрутро.
    The Flat Earth Society has members all around the globe.

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      И кво, немате си ръчно вдигане на вратата??? Гена-а-а, пациент !
      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
      Из "Златния телец"

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Няма и не можело да има...Дори Генчо не може да се справи. Трябва запас от ЮПС-и, явно, че два не стигат при сегашните цени на тока.
        The Flat Earth Society has members all around the globe.

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Добрутро!
          Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
            Няма и не можело да има...Дори Генчо не може да се справи. Трябва запас от ЮПС-и, явно, че два не стигат при сегашните цени на тока.
            Понеже купешките врати не ме кефеха по никой показател, си ги направих сам. При отпадане на захранването имам два резервни варианта за отваряне.
            Съвсем друг е въпросът, че нормалните хора не си вкарват ръждилниците в гаража за нощувка а само за ремонт
            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
              ... че нормалните хора не си вкарват ръждилниците в гаража ....
              Да, ама нормалните хора чегъртат лед от стъклата сутрин. Аз мразя тая гимнастика, особено ако не е имало ток да си направя кафе.
              The Flat Earth Society has members all around the globe.

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Добро утро ..... замръзнах ....
                Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Добро утро!

                  Гледам, добре сте изкарали снощи - на кой му се е препило, на кой пре-други раЛти

                  Вив, много гадно това с гаража Добре, че е имало кой да ви закара.

                  На кафенце!
                  Кръвна група 0+

                  Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Е ще трябва да инвестирам в нови батерии на ЮПС-ите. Пък като дигнат тока се надяваме да намалят отсъствието му.
                    The Flat Earth Society has members all around the globe.

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                      Е ще трябва да инвестирам в нови батерии на ЮПС-ите. Пък като дигнат тока се надяваме да намалят отсъствието му.
                      А защо не пробваш UPS със захранване от акумулатор? Издържа доста повече поне при мен. Парното е с такова устройство и като угасне тока държи 2-3 часа.
                      Използвам стар акумулатор от Ситроена.
                      Nothing comes from nothing...

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Цъ! Чегъртата тези, дето не са казали на печката в колата, да се включи 20-ина мин., преди да тръгнат за работа
                        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Първоначално публикуван от ISG Преглед на мнение
                          А защо не пробваш UPS със захранване от акумулатор?...
                          И при мен парното е така, издържа даже повече. Ама въпросните два ЮПС-а нямат изведено нищо за външен акумулатор. Говорих с един колега, обеща да ми изкара изходи и на въпросните устройства.

                          Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                          Цъ! Чегъртата тези, дето не са казали на печката в колата, да се включи 20-ина мин., преди да тръгнат за работа
                          А на кой да кажа да спре да вали, докато аз и дечурлига се товарим в колата, за да не станем на мокри кокошки? Аз гаража съм си направила, за да си държа кочините вътре на сухо и топло.Котела на парното е вътре и зимата не пада под 4-5 градуса. Лятото пък не става повече от 25 градуса. За чий ми е да оставя колите отвън, при положение че съм инвестирала толкоз средства в гараж?

                          Ай наздраве, отиваме групово на кръчма, че нещо няма банкети напоследък.
                          The Flat Earth Society has members all around the globe.

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Аре да го ядете пияници!Приятен обяд и наздраве!

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG-20140920-00020.jpg
Прегледи:2
Размер:192.1 КБ
ID:5612788

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG-20140920-00022.jpg
Прегледи:1
Размер:200.7 КБ
ID:5612789Тия Африки и Варадерота не могат ми са перят изобщо!С малкия звяр ги изявам!
                            HONDA DOMINATOR 650
                            ОРЕЛ ASTRA
                            РСПБЗН-Приморско

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Наздраве с обедно бирЕ!
                              Your conscience is all you can take to your grave.

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                                Наздраве с обедно бирЕ!
                                Наздраве!
                                HONDA DOMINATOR 650
                                ОРЕЛ ASTRA
                                РСПБЗН-Приморско

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 18 потребители онлайн. 0 потребители и 18 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X