Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Да. Все така вкусно, лошо ми се отразява на фигурата...

    Наздраве!
    The Flat Earth Society has members all around the globe.

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
      Да. Все така вкусно, лошо ми се отразява на фигурата...

      Наздраве!
      Във "Вицове" един виден обитател на бара е публикувал диетка .... винаги можеш да върнеш килцата назад
      Наздраве на пиещите .... при мен вече започва оживление .... студентите мърдат, въпреки хубавото време ... пък от първи - мира няма да има от тях
      Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Четох. Сега карам 90 дневната диета за една седмица. Повече се впечатлих от по-следващия виц, ако не са го изтрили...

        Наздраве!
        The Flat Earth Society has members all around the globe.

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
          Четох. Сега карам 90 дневната диета за една седмица. Повече се впечатлих от по-следващия виц, ако не са го изтрили...

          Наздраве!
          Отивам да го видя ...наздраве
          На нас клиренс ни трябва , не скорост

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Да хапнем по една супа на деня?

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:sup.jpg
Прегледи:1
Размер:94.2 КБ
ID:5612914

            Наздраве!
            The Flat Earth Society has members all around the globe.

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Що не? Петък е - развихрете се!
              Кръвна група 0+

              Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Наздраве!На наливна биричка,и при нас заваля...
                Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Още една нова диета, която мисля да почна от утре: Строга диета. Ядете и пиете на корем и гледате строго...

                  Наздраве!
                  The Flat Earth Society has members all around the globe.

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Почти като " зърнената " диета ....бирата добре влиза покрай запалената печка наздраве
                    На нас клиренс ни трябва , не скорост

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                      Почти като " зърнената " диета ....бирата добре влиза покрай запалената печка наздраве
                      Не подкарваш ли малко рано дървата? Наздраве с едно пиратско питие/ром/, че бъркам един кекс па тре'аше да пробвам дали става за у рецептата. Мани, изпаднАха ми очетата и сега съм като

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11409.jpg
Прегледи:1
Размер:158.6 КБ
ID:5612918
                      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                      Из "Златния телец"

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                        Не подкарваш ли малко рано дървата? Наздраве с едно пиратско питие/ром/, че бъркам един кекс па тре'аше да пробвам дали става за у рецептата. Мани, изпаднАха ми очетата и сега съм като
                        Добре, че не си решил да правиш пуйка, но ако все пак решиш - ей ти рецептата!

                        Необходими продукти: една пуйка около 5 кг (за 6 души) и една бутилка уиски. Необходими са още сол, пипер, червен пипер, зехтин и тънко нарязана сланина.
                        Приготвяне: Пуйката се намазва със зехтин и се наръсва обилно със сол, пипер и червен пипер. Покрива се със сланината и се връзва. Фурната се подгрява до 200°C. Наливате си една чаша уиски и я изпивате за кураж. Поставяте пуйката в една тава и я бутвате във фурната. След това си наливате бързо още две чаши уиски и пиете за сполука. След 20 мин поставяте термостата на 250°C, да бръмчи здраво печката. Наливате си още три чаши уиски.

                        След охоло шас отварте, обръщшште и глеееаш печенто. Фащшште шшшишшшето и ссссипвашшш няколк глътк – хлъц! След ощшшт едн шшшас фниматлно залитат към печката и обръщшшт пуйкта. Внимайте дан си згорит ръцет н шибанта врата. Сипвашшшс ощ едно уйск и така… Пуйкт ощшш три шшшас оставвв фурнат (няа значен колк) и всек дест минът хоишшш д пикаеш. Ако мойшшшш, плзишшшш към фурнт и вайшшшш мисссиркт. Ошшшт една глътк и па опитвшшш да измкншшш тават. Вдигшшш пуйкт от земят и внимаашшш да н паднишшш на хлъзгъвя под. И да паднишшш, няа значен, ссслагшшш жжживотнт в тават…

                        Спиш. На следващия ден пуйката се яде със студена зелева чорба и аспирин.
                        Кръвна група 0+

                        Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Хаха, Вили, любимата ми рецепта. Отивам за пуйка.

                          Наздраве
                          The Flat Earth Society has members all around the globe.

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Винаги много се смея на "слагаж животното в тавата" и "печеш още три часа - няма значение колко"
                            Кръвна група 0+

                            Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Аз пък днес мярнах това:
                              - Скъпи, аз ще прескоча за 5 минути до съседката а ти разбърквай манджата през половин час! Наздраве!
                              Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                              Из "Златния телец"

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                А пък аз това:

                                Мъж и жена решили да се редуват с готвенето:
                                Първи ден жената готви. Става мъжа, нея я няма, а той намира бележка:
                                -Скъпи, обядът ти е на стр.32 от готварската книга, продуктите са в хладилника. Целувки!
                                Втори ден - мъжът ще готви. Става жената и намира бележка:
                                -Жена, за вечеря има риба. Въдиците са в коридора. Целувки!
                                Кръвна група 0+

                                Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 31 потребители онлайн. 0 потребители и 31 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X