Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Благодаря, Коле, Тайгър!

    Дядо беше лудак - моторист, стругар, сондьор и страхотен купонджия! И обичаше мастичка с айрян и Берковската духова музика
    Кръвна група 0+

    Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Шапки долу на такива хора, Вили!
      А не като много от нас, дето си мислят че си живеят живота, а всъщност той ни живее нас.
      Всички ще идем там.
      Нека ни запомнят с добро, както дядо ти.
      Your conscience is all you can take to your grave.

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Бог да прости греховете му,Вили...
        Бил е от нашите...
        Нищо не мога,и нищо не знам...

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Да лафа му беше "Един живот имам!" И как го живя само!
          Кръвна група 0+

          Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Бог да го прости човека Вили. Дано е на по-добро място.
            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Благодаря ви!
              Кръвна група 0+

              Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Вили,лека му пръст и съболезнования.
                Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  В памет на дядо ти...
                  Вили, аз на твое място бих си налял една малка с айрян. (нямам вкъщи)


                  Your conscience is all you can take to your grave.

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение

                    Тук е и ролята на държавата.
                    Държавата ли?????? ,ооо не братле, тая дума ,ща не ща,
                    ще я изхвърля от бирения си речник.
                    Държавата е олицетворение на хамави политици, кой направи рефендум или аджеба да попита народа искаме ли да сме член на евросъюза?Никой.
                    Кльопаме пари които, кой откраднал, кой усвоил, ами нали утре ще ни турят чатала и ще кажат давайте.
                    Майната им на политиците,но колкото и да съм прост, гледам една Норвегия богата и просперираща щото не е в европейския,следвана като образец от една Шотландия с фрийдъм от англетата,или милиони лири от уиски или петрол в северно море пак споделено братски с норвежците.
                    Да се върна на нашата мера,кой затри животновъдството тук,кой каза ,че Чехия ще е свинщината за Европа,кой навря луди норми и изисквания за да откажат селянина да гледа две крави ,че да храни семейството си.
                    Бесен съм щото им целуваме гъза и повече затъваме с алюзията или подхвърлянето, че уж растем.
                    Евал съм им субсидиите или по малко часове киснене на опашката в фонда, демек повече работа на нивата.


                    Къде е Вилито ,да ми каже шът анд Ф оф, че да си седна на бирите
                    Наздраве с данс поздрав за лейди Вив
                    Бирено наздраве!

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Тишо, разбирам те, но изказването ти е емоционално.

                      Спри, огледай се наоколо(това което ще видиш е реалността, и трябва да се съобразяваме с нея), и ще разбереш, че щом сме влезли в глутницата(ЕС) трябва да вием заедно с нея. Иначе ще ни отлъчат, или изядат...

                      И аз съм яростен противник на това в което превърнаха земеделието ни-мафиотски схеми за точене на пари от ЕС, като покрай мафията успяха да просперират съпътстващите тарикати. Сърцето и душата ми плачат по онова земеделие което е описано от Йовков, но да се бях родил в началото на ХХ век... С радост ще натискам плуга след двойката дорести коне, но не би. Сега карам пършиво ЮМЗ, и се ядосвам като видя някой сериозен трактор на съседния блок.

                      Наздраве, и отлей за дядото на Вили.
                      Не на земята.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Вили и моя почина на тоя ден преди четири години,горд бях да му нося кръста до гроба,сега се мразя защо предпочетох да изкажа съболезнования за Даяна вместо за дядо, но не с гроба искам да го запомня,но с това което сме изградили или спомените които сме преживели.С загубата на всеки близък се отваря празнота в сърцето, явно докато самите ние изчезнем и се загубим в нея.
                        Сърцето привиква на всяка болка, била от баща ,майка, брат, сестра ,но най боли удар от приятел.
                        Наздраве да е с бира!

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Айде, последно наздраве от мен, очите сами се затварят...
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Лека Коле. Дай поне типа на двигателя на Ролото.
                            Наздраве.
                            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение

                              Наздраве, и отлей за дядото на Вили.
                              Не на земята.
                              На драго сърце, но на земята ,щото от пръст сме направени и на пръст ще станем.
                              Като идеш на гроба на майка ти, лека й пръст, къде отливаш виното за да вкуси?
                              В купа или в пръста за да отпие?
                              Зарежи ги тия глупости ортодоксални, католически, методически, петдесятни и още една камара отгоре.

                              И сега на майтап, щото много засериозничехме,ако пукна преди тебе Коле и ми отлееш бира в съд, а не в гроба нали се сещаш, че от яд ще възкръсна и ще ти изпия не само ракията, но и нафтата от юмз-то
                              Наздраве с мерак да се зарадваме и наздравим без тъга!
                              Накъде без поздрав за живите,макар че няма как да уважаваш живите, без респект към мъртвите.
                              Последно редактирано от тихич; 31-08-14, 22:30. Причина: металика

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
                                Здравейте. Дядо ми почина. Луда глава беше и много го обичах!

                                Наздраве, дядо, където и да си!
                                Вили, съболезнования за дядо ти!
                                Нека почива в мир!
                                Отливам!
                                Р.П.(RFF) 0898677590
                                Пътна помощ
                                ДЕНОНОЩНО

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 32 потребители онлайн. 0 потребители и 32 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X